Kuchynské a kúpeľňové štúdiá

 
 

 

Kuchyne

Kuchyňa
je najdôležitejšia časť domova. To, akým spôsobom je zariadená napovie mnohé o jej majiteľovi. Hľadáte nadčasové či tradičné prvky? Alebo vás skôr zaujímajú unikátne dizajnérske novinky? V oboch prípadoch vaše predstavy pretavíme do skutočnosti v sieti našich kuchynských štúdií DOMOSS.


U nás nájdete kuchyne značky: Sykora, Poggenpohl, Eggersmann a Camelot.

Ponúkame vám vstavané a voľne stojace spotrebiče, najkvalitnejší kuchynský nábytok,  jedálenský nábytok,  jedálenské stoly, stoličky...
A v prípade, že snívate o kuchyni spojenej s obývacou časťou, doladíme aj obývacie zostavy, knižnice, police či sedaciu
súpravu
.  Jednoducho nič nie je nemožné. 

 

  

Kúpeľne

Najmenšia, no zároveň najdôležitejšia miestnosť v byte musí do bodky spĺňať vaše predstavy a takisto aj hygienické a bezpečnostné požiadavky. Nič nenechávajte na náhodu a obráťte sa na skúseného odborníka. Obráťte sa na DOMOSS. So sieťou kúpeľňových štúdií DOMOSS to zvládnete. Či už zariaďujete úplne novú kúpeľňu alebo rekonštruujete starú, u nás si môžete vybrať zo skutočne bohatej ponuky.

So sieťou kúpeľňových štúdií DOMOSS to zvládnete. Či už zariaďujete úplne novú kúpeľňu alebo rekonštruujete starú, u nás si môžete vybrať z bohatej ponuky: sanity, obkladov, dlažby, kúpeľňového nábytku, a batérií...
Samozrejmosťou je odborné poradenstvo skúsených dizajnérov a 3D vizualiácie kúpeľni.

V našich štúdiách nájdete tieto značky: Villeroy and Boch, Duravit, Ideal Standard, Hansa, Hansgrohe, Axor, Grohe, Dornbracht, Huppe, Duscholux, Bette, Jacuzzi, Fap, Keuco, Vasco, Ronal, Realonda, Peronda, Flaminia, Burgbad, Laufen

 

   

 

 

 

 

Interiér

V dnešnej dobe nikto nemá času nazvyš. A ak si aj nejaký nájdeme, chceme ho využiť zmysluplne, ukradnúť ho pre to, na čom nám záleží.
V DOMOSSe vám preto ponúkame všetky služby pod jednou strechou.
Zariadime vašu: kuchyňu, kúpeľňu aj obývačku. Postaráme sa o celú domácnosť - najskôr ich naplánujeme podľa vašich predstáv a potom dotiahneme do najmenšieho detailu.

Zariadime Vás kompletne od podlahy, obkladov až po nábytok do obývacej izby, spálne, knižnice, či detskej izby.

Taktiež ponúkame jedálenské stoly, konferenčné stolíky, stoličky či sedačky alebo kožené postele renomovaných značiek spĺňajúce tie najnáročnejšie požiadavky špičkového dizajnu. Príďte sa presvedčiť!

V našej ponuke nájdete tieto značky: Natisa, Point House, Scab, Sicea, Emmei, KFF, Dorelan, De Angeli

 

 

Design & CMS by Visible Promotion, s.r.o.