Prečo nakupovať v DOMOSSe?

1. Dlhoročná tradícia

Už viac ako dve desaťročia realizujeme sny o dokonalom bývaní. Sledujeme trendy, spoznávame potreby zákazníkov, pomáhame premienať ich predstavy na realitu a nachádzame inovatívne riešenia nadčasových domácností. Naše služby využili za dve desaťročia tisíce zákazníkov.

 2. Overená kvalita

Predávame výrobky renomovaných značiek, ktoré majú na trhoch stabilné miesto a dlhoročnú tradíciu. Samozrejmosťou je dovoz tovaru, montáž a poskytovaný záručný i pozáručný servis. V internetovom obchode ponúkame širokú ponuku produktov s výhodou skladových zásob a zázemia kamenných predajní. Objednávate si skutočný tovar, ktorý na vás čaká na sklade alebo u dodávateľov.

3. Komplexné služby

Klientom poskytujeme odborné poradenstvo, bohatý sortiment, overné značky, doplnkové služby aj nadštandartnú starostlivosť. Postaráme sa o zariadenie vašej domácnosti už od stavby alebo rekonštrukcie až po finálne zariaďovanie spotrebičmi do celého odomu, či doplnkami do kuchyne a kúpeľne.

Navrhneme interiér v spolupráci s tímom skúsených dizajnérov, zariadime domácnosť od obkladov a dlažieb, vykurovania, klimatizácie až po sanitu, nábytok a elektroniku.

4. Spoľahlivý partner

22-ročná tradícia a skúsenosti zaručujú, že DOMOSS bude spoľahlivým partnerom pri plnení vašich snov o dokonalom bývaní.

Vážime si vašu dôveru. Naším poslaním je zvyšovať kvalitu života, zlepšovať životný štýl, prinášať najnovšie trendy a technológie do domácností.  Samozrejmosťou v našich predajniach je individuálny prístup ku každému klientovi a nenahraditeľné odborné skúsenosti. 

DOMOSS je partnerom viacerých projektov napr. Tri veže, Arboria Park Trnava, Meinl Residence, Eden Park, Holiday Inn Trnava, byty Jaskov Rad Bratislava, byty Eurovea Bratislava, byty Zornica Piešťany, Hotel Prievaly Trnava a za dve desaťročia svojej existrencie sa podpísal pod riešenie a vybavenie interiériu tisícov spokojných klientov.

5. Široká sieť predajní a štúdií

Pod značkou DOMOSS je zahrnutá sieť predajní bielej a čiernej techniky, domácich spotrebičov, počítačov a príslušenstva, priemyselnej techniky, sanity, záhradného nábytku a náhradných dielov, požičovňa náradia a záhradnej techniky, sieť kuchynských a kúpeľňových štúdií, servisné stredisko, veľkoobchod a internetový obchod. Viac informácií nájdete v sekcií Predajne a štúdiá.

Navštívte nás osobne alebo  vstúpte do internetového obchodu.

 

Design & CMS by Visible Promotion, s.r.o.