LG OLED 55CX3LA Zväčšiť

LG OLED 55CX3LA

LG CE

388499

OLED55CX3LA

Nový produkt

Skladom (zistiť dostupnosť tu) predajňa Piešťany (1 ks)
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

1 139,00 €

-660,00 €

1 799,00 €

Detaily

LG OLED TV, 139cm, 4K Ultra HD rozlišení, Procesor ?9 4K Gen3 AI, 4K Cinema HDR (HDR10 PRO, Dolby Vision IQ, Technicolor HDR, HLG PRO, HFR, HDR Effect), FILMMAKER MODE, AI obraz, Pixelové stmívání, Wide Color Gamut, ThinQ AI (Google Assistant, Amazon Alexa), podpora Apple AirPlay 2, Vyhledávání a ovládání TV hlasem, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4x HDMI 2.1, 3x USB, CI+, LAN, WiFi, DLNA, Bluetooth, HbbTV, Miracast, web prohlížeč, propojení s mobilem, eARC, AI zvuk, Dolby Atmos, 2.2 k 40 W, Bluetooth surround, podpora bezdrátových reproduktorů WiSA, nahrávání TV, Nvidia G-Sync, FreeSync, HGiG, webOS Smart TV, Magický ovladač AN-MR20, Držák na stěnu OLW480B / VESA 300x200, Energetická tř. A

SAMOSVIETIACE LG OLED

Sila SAMOSVIETIACICH PIXELOV

Televízor LG OLED je vďaka svojej vlastnej technológii jedinečný. Viac ako 100 miliónov samosvietiacich sub-pixelov* sa spojí, aby poskytlo novú úroveň televízneho zážitku. Vychutnajte si najhlbšiu čiernu, najbohatšie farby a nejrealistickejšiu kvalitu obrazu.

*Výpočet založený na násobku rozlíšenia 8K (7680 x 4320) a štyroch subpixelov.

OLED55CX3LA
OLED55CX3LA

OLED55CX3LA

OLED55CX3LA

OLED55CX3LA

Funkcia bez blikania "Flicker-free" je aktívna vo východzom nastavení. Používatelia, ktorí aktivujú funkcie OLED Motion alebo OLED Motion Pro, si môžu všimnúť blikanie.

Procesor α9 tretej generácie s podporou AI a 4K

Úžasný vývoj TV technológie

Procesor α9 tretej generácie s podporou AI prostredníctvom algoritmov hĺbkového učenia analyzuje obsah na obrazovke a upravuje ho tak, aby ho mohol zobraziť čo najpríťažlivejšie. Všetky úpravy prebiehajú automaticky a zlepšenia poskytujú ten najlepší obraz a zvuk, vďaka čomu bude každé sledovanie naozajstným zážitkom.

OLED55CX3LA

AI ThinQ

TV vykročili míľovými krokmi vpred

Premeňte televízor na centrum diania prostredníctvom umelej inteligencie AI ThinQ. Technológia LG ThinQ umožňuje ovládať váš ekosystém Smart domácnosti (IoT) prostredníctvom príkazov za pomoci prirodzeného rozpoznávania hlasu. Vďaka tomu už viac netreba ovládač. Život sa stáva oveľa príjemnejším aj vďaka televízoru LG OLED TV so vstavaným Asistentom Google a asistentom Amazon Alexa.

OLED55CX3LA

*Názov funkcie TV v nastavení sa môže pri jednotlivých verziách OS líšiť.

Skutočný zážitok ako v kine

SAMOSVIETIACE PIXELY robia zážitok ako v kine ešte výraznejší

OLED55CX3LA

Vyžaduje sa členstvo v službe streamovania služby Netflix.

OLED55CX3LA

Dolby Vision IQ & Atmos

Užite si profesionálne upravený obraz a zvuk

Zažite filmy také, aké majú byť – ohromujúce. Vďaka funkcii Dolby Vision IQ sa jas, farby a kontrast obrazovky v závislosti od typu sledovaného obsahu a svetelných podmienok inteligentne upravujú. Intenzívny zážitok z počúvania zaisťuje technológia Dolby Atmos, s ktorou si naplno vychutnáte všetok obsah.

REŽIM FILMMAKER MODE™

Sledujte filmy tak, ako ich vidíte v kinách

Procesor automaticky prispôsobí obraz a deaktiváciou upravovania plynulosti pohybu zaistí ešte vernejšie podanie obrazu. Sledujte filmy tak, ako si ich predstavovali tvorcovia, v kvalite porovnateľnej so zážitkom, ktorý poskytuje sledovanie v kine. Vychutnajte si všetok filmový obsah na úrovni filmového plátna v plnom súlade s autorským zámerom. Vypočujte si svedectvá tých najlepších v branži.

OLED55CX3LA

*Logo FILMMAKER MODE™ je ochrannou známkou spoločnosti UHD Alliance, Inc.

OLED55CX3LA

Neobmedzená zábava

Všetka zábava na jednom mieste

Vyberte si z pestrej palety obsahu, ktorý je k dispozícii v aplikácii Apple TV and LG Channels. Na jednom mieste nájdete všetko, od najnovších filmov, televíznych relácií a dokumentov až po živé športové prenosy a mnoho ďalšieho. Stačí sa pohodlne usadiť a vychutnať si program.

*Apple, logo Apple a Apple TV sú obchodnými známkami spoločnosti Apple Inc., zaregistrovanými v Spojených štátoch amerických a ďalších krajinách. Apple TV+ je ochranná známka spoločnosti Apple Inc.

Aplikácia Apple TV

Služba Apple TV+ a oveľa viac

Originálne relácie a filmy zo služby Apple TV+. Len tie prémiové kanály, ktoré chcete, a tisícky filmov, ktoré si môžete kúpiť alebo požičať. Ponuka je šitá na mieru a vytvárajú ju odborníci, vďaka čomu získate prehľad o tom, čo je práve v kurze. Všetko nájdete v aplikácii Apple TV.

OLED55CX3LA

* Sledovanie Apple TV+ môže vyžadovať predplatné.

Najlepší zážitok z hrania

SAMOSVIETIACE PIXELY robia zážitok z hrania ešte lepší

OLED55CX3LA

Kompatibilný s technológiou G-Sync

Zahrajte si každú hru vo vyššom štandarde

Televízor LG OLED je prvým televízorom v segmente, ktorý poskytuje kompatibilitu s technológiou NVIDIA G-SYNC. Vďaka tomu je ideálnou voľbou pre hranie videohier. Všetky PC hry na ňom uvidíte jasnejšie a hladšie, s menším zasekávaním, oneskorením či trhaním. Postavte sa na stranu víťazov s tým najlepším televízorom pre hráčov.

OLED55CX3LA

*Simulácia záznamu z obrazovky.

OLED55CX3LA

VRR, ALLM a eARC

Lepšia hrateľnosť pre víťazstvá

Vyššia snímková frekvencia, VRR (variabilná obnovovacia frekvencia), ALLM (automatický režim s nízkou latenciou) a eARC (vylepšený zvukový spätný kanál), ktoré spĺňajú špecifikácie HDMI 2.1. Tieto najnovšie funkcie umožňujú zobraziť rýchlo sa pohybujúci obsah vo vyššom rozlíšení a celkom plynule pre omnoho živší herný zážitok.

Okamžitá odozva

Nezaostávajte za protihráčmi

S televízorom LG OLED TV si môžete raziť cestu k víťazstvu. Vďaka minimálnemu oneskoreniu a rýchlemu času odozvy – len 1 ms – sa môžete pripraviť na hranie na plný výkon s menším rozmazaním a jasnejším obrazom. Vďaka rýchlemu pohybu a hre sa budete môcť dokonale vžiť do hry.

OLED55CX3LA
OLED55CX3LA

HGiG profil

Príťažlivejšie hranie v režime HDR

Režim HGiG prináša hernú grafiku, ktorá je v najlepšom súlade so zistenými špecifikáciami televízora a úrovňou výkonu, ktorý poskytuje váš televízor. S televízormi LG OLED môžete hrať celú škálu hier a spoľahnúť sa na to, že televízor zobrazí každú hru v tej najlepšej možnej kvalite.

*Obraz na obrazovkách je simulovaný.

Displej šetrný pre oči

Sledovanie TV bez únavy

Menej modrého svetla a menšia únava zraku pri TV maratónoch. Televízor LG OLED s rezervou prekonává normy stanovené pre množstvo modrého svetla, preblikávania obrazu a vysoko kvalitný obraz.

OLED55CX3LA

Funkcia bez blikania "Flicker-free" je aktívna vo východzom nastavení. Používatelia, ktorí aktivujú funkcie OLED Motion alebo OLED Motion Pro, si môžu všimnúť blikanie.

Plnohodnotné športové zážitky

SAMOSVIETIACE PIXELY robia zážitok zo sledovania športu ešte realistickejší

OLED55CX3LA
OLED55CX3LA

Športové upozornenia

Získajte prehľad o zápasoch

Športové upozornenia vás budú informovať o zaujímavých okamihoch pred zápasom, počas neho aj po ňom. Už sa nemusíte báť, že vám ujdú dôležité zápasy obľúbených družstiev, keď sledujete iný obsah.

OLED Motion Pro

Sledujte každý pohyb do najmenších podrobností

Zbytkový obraz (pohybovú neostrosť) je treba pri sledovaní športových prenosov za všetkých okolností eliminovať. Vďaka funkcii OLED Motion Pro teraz môžete sledovať všetky rýchle a jemné pohyby, pričom na televízore nedôjde k rozmazaniu. Vďaka technológii LG OLED si už nemusíte lámať hlavu s rozmazávaním či trhaním.

OLED55CX3LA

*Obraz na obrazovkách je simulovaný.

OLED55CX3LA

Podpora priestorového zvuku cez Bluetooth

Nezabudnuteľný zvuk pre nezabudnuteľné zápasy

Efekt priestorového zvuku môžete zlepšiť pripojením akýchkoľvek dvoch reproduktorov s technológiou Bluetooth. Nechajte sa ešte viac vtiahnuť do zápasu a prežívajte jeho atmosféru ako na štadióne.

*Možné pripojiť: LG PK7 / 7W / 5 / 5W, PL7 / 5, PN7 / 5, RL3, RM2, RN9 / 7/5, ON9 / 7/5

Dokonale luxusný zážitok

SAMOSVIETIACE PIXELY robia život ešte realistickejší

OLED55CX3LA

Štýlový doplnok domácnosti

Ultratenký displej ako tapeta dodá miestnosti eleganciu, kamkoľvek ho umiestnite. Televízor sa príjemne začlení do interiéru a zobrazovanému obsahu umožňuje, aby vás pri sledovaní celkom vtiahol do deja.

OLED55CX3LA

Pozrite sa, ako sa bude televízor LG vynímať u vás doma.

Overte si vzhľad a veľkosť televízorov LG pomocou aplikácie LG TV AR.

OLED55CX3LA

*Používateľské rozhranie na obrazovke sa môže líšiť od vlastnej aplikácie.

Vlastnosti

Doprava ZADARMOÁno
BluetoothÁno
Obnovovacia frekvencia (Hz)50
Smart TVWiFi,Bluetooth
TV tuner (DVB-C)Áno
Počet HDMI4
TV tuner (DVB-T2)Áno
TV tuner (DVB-S2)Áno
Technológia spracovania obrazuOLED
Typ HD rozlíšenia4K UHD
Rozlíšenie obrazovky (pix)7680 x 4320
Technológia zobrazeniaOLED
Typ tuneraDVB-T2,DVB-C,DVB-S2
Uhlopriečka / Rozlíšenie55"/139cm/4K UHD
Uhlopriečka obrazovky (palce/cm)55"/139cm
Typ panela / frekvencia (Hz)OLED /

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

LG OLED 55CX3LA

LG OLED 55CX3LA

  • 1 2 3 4 5

Hodnotenia zo stránok výrobcu

7 ďalšie produkty v rovnakej kategórii