Ako si vybrať správny gril? Pár skvelých tipov pre lepšie rozhodovanie

Published : 07.05.2018, 09:49
Categories : Záhrada

Ako si vybrať správny gril? Pár skvelých tipov pre lepšie rozhodovanie

Dilemu či kúpiť gril na uhlie, elektrinu alebo plyn sa pokúsime vyriešiť v našom blogu. Pozrieme sa na to, aké sú výhody a nevýhody jednotlivých typov. 

Gril na drevené uhlie

+ Výhodou grilu na drevené uhlie je nižšia cena a veľmi jednoduché obsluhovania. Čo oceníte najviac, je dymová aróma pripravených jedál.

- Nevýhodou je najmä olej kvapkajúci z mäsa do ohňa. Ten môže uvoľňovať škodliviny.  A pri takejto grilovačke sa samozrejme dosť dymí a z uhlia je neporiadok. Ale všetko sa dá upratať :)

Vyberte si z našej ponuky grilov na drevené uhlie. 

Plynový gril

+ Plynové grily to je elegancia nielen v dizajne, ale i počas prípravy. Patria medzi grily s najvyšším komfortom používania, s možnosťou regulovať výkon počas grilovania. Výhodou je nízka cena plynových náplní.

- Plynové grily sú v porovnaní s ostanými typmi grilov drahšie. Svojou veľkosťou sa hodia do väčších domov, pretože sú objemné a menej skladné.

Vyberte si z ponuky plynových grilov. 

Elektrický gril

+ Ak nechcete mať po grilovačke neporiadok, siahnite po elektrickom grile. Elektrické grily umožňujú grilovať všade tam, kde je elektrický prívod. Nemusíte čakať, kým sa rozžeravia, piecť môžete okamžite. Tieto grily sú vhodné aj do panelákov – na balkóny. Nezabudnite si však predtým zistiť, či VZN mesta, v ktorom bývate, povoľuje grilovanie na balkóne.

- Azda jedinou nevýhodou elektrického grilu je to, že bez elektrickej energie nejde :)

Vyberte si z ponuky elektrických grilov. 

Prajeme veľa úspechov pri grilovaní. A dobrú chuť!

Related posts

Zdieľajte s priateľmi