Kategórie

DOMOSS otvára v Piešťanoch nové obchodné centrum

Publikovaný : 23.03.2017, 11:01
Kategórie Novinky

DOMOSS otvára v Piešťanoch nové obchodné centrum

Nákupná horúčka vypukne v piatok 21. apríla o 10.00 hodine. Zákazníkov v tento deň čaká obrovské množstvo zliav a uvádzacích cien. Za výhodné ceny nakúpite nielen práčky či chladničky, ale aj záhradnú techniku a spotrebiče do kuchyne. Iba v tento deň môžete nakupovať aj na splátky s 0% úrokom až na 25 mesiacov.

Otvorenie obchodného centra DOMOSS pre zákazníkov sprevádzajú zaujímavé akcie. Ochutnať budete môcť pizzu upečenú majstrom šéfkuchárom v rúre Beko, pripravené je varenie špecialít v parnej rúre. Vyskúšať si môžete prípravu rôznych ovocných a zeleninových štiav. Môžete kombinovať a vymýšľať. Okrem toho budú predavači predvádzať novinky zo záhradnej techniky. Na všetky objednávky uzatvorené v tento deň dáva DOMOSS zaujímavé zľavy.

Nové obchodné centrum DOMOSS ponúka zákazníkom viac ako 3000 metrov štvorcových nákupnej plochy. Okrem bielej techniky je k dispozícii rozsiahly sortiment z oblastí záhrady, sanity, zariadenia pre majstrov, spotrebičov do kuchyne či televízorov. DOMOSS v novej predajni rozšíril priestory pre prezentáciu výrobkov jednotlivých značiek.

Súčasťou ponuky je aj doprava tovaru až domov, možnosť nákupu na splátky a záručný a pozázručný servis, ako aj možnosť predĺženia záruky až o tri roky. Pri väčšom nákupe môžete výrazne ušetriť, Domoss totiž ponúka svojim zákazníkom ústretový krok – špeciálnu cenu na mieru.

Pre návštevníkov je pripravené veľké parkovisko s kapacitou až 70 miest.

FOTO: vizualizácia novej predajne

Zdieľajte s priateľmi