Inšpirácie na darčeky pre vašich milovaných

Published : 06.12.2019, 07:16
Categories : Novinky , Voľný čas

Inšpirácie na darčeky pre vašich milovaných

V súčasnosti najviac obľúbenými vianočnými darčekmi je elektronika, hračky, domáce spotrebiče, športové vybavenie a pomocníci do dielne, záhrady a domácnosti

Po čom túžia ženy?

Každý muž sa potýka každoročne s touto zákernou otázkou. Čo darovať svojej žene, priateľke či partnerke, aby ju potešil. Pokiaľ má dobré pozorovateľské schopnosti postačí mu sledovať rožky v lifestylových magazínoch alebo sa nenápadne spýtať kamarátky. Pokiaľ však nechcete pôsobiť trápne alebo riskovať spoľahnite na vlastný inštinkt.  

Žienku domácu určite potešíte novým robotickým vysávačom, parné čističe do domácnosti od Kärcher, systémové žehličky (parný generátor), alebo kvalitnou práčkou bielizne od BOSCH.

Elektornická čítačky kníh by sa zas mohla hodiť knihomolke, aby si nepokazila oči pri slabom svetle.

Cukrárke  by sa zas zišiel plnofunkčný kuchynský robot, pomocníci na šľahanie, mixovanie, váženie a výkonná  rúra BOSCH. 

Milovníčky krásy by si určite pod stromčekom rady rozbalili vlasove kulmy, žehličky na vlasyepilátory či elektrické (sonické) zubné kefky.

Sušička bielizne BOSCH na sušenie veľkého množstva špinavého oblečenia by sa hodila starostlivej mamičke na materskej. Tiež doporučujeme baby monitor, smoothie maker.

Čo tak babičke? Termo deka, merač tlaku alebo e-bike, ktorý jej uľahčí bicyklovanie.

Čo poteší muža?

Pre mužov kupovať darčeky je vždy oveľa jednoduchšie. Poteší ich nielen klasika PSP (ponožky, spodná bielizeň a pyžamo), najviac im však ulahodíte s praktickými darčekmi takmer na každodenné použitie.

Domáci majster nepohrdne novým vybavením do dielne a kvalitným náradím. Kvalitná ručná vŕtačka, píla či rotavátor mu istotne pomôžu pri prácach v dome či na záhrade.

Ak máte doma kuchára skúste ho potešiť novým varným panelom, na ktorom vám bude pripravovať raňajky do postele či romantické večere.

Hipsterovi by vo výbave nemal chýbať zastrihávač brady a holiaci strojček.

 Čo takému znalcovi kávy? Plno automatický kávovar DeLonghi, ktorý v priebehu sekundy pripraví lahodnú kávu, našľahá mlieko na domáce cappucino ci latté macchiato bude tou správnou voľbou.

Aktívneho športovca poteší napríklad nový horský bicykel, bezdrátové slúchadlá či smarthodinky na kontrolovanie spálených kalórií a splnených cieľov. Pasívni športovci si môžu vychutnať obľúbené športy na novom televízore.

A čo pre deti?

Najväčšia radosť je vidieť iskierky radosti v očiach detí, keď rozbaľujú darčeky. Najmenších chlapcov potešia hračky zmenšených modelov traktorov, automobilov či bágrov. Malým pomocníčkam do kuchyne sa zaručene zídu zmenšeniny varešiek, formičiek či misiek, aby mohli pomáhať s varením. Nezabudnite im pod stromček pribaliť odrážadlo, kolobežku alebo trojkolku.

Mladé slečny milujúce selfíčka a štýl nepohrdnú najnovším Instaxom v rôznych veľkostiach, farbách a štýlu.

Milovníkov počítačových hier by si najradšej rozbalili nový herný počítač či hracie konzoly s plnou výbavou hier. 

Najlepší univerzálny darček pre každého tínedžera je smartphone, s ktorým nič nepokazíte. AK ich chcete zaručene prekvapiť stavte na elektrickú kolobežku

Zdieľajte s priateľmi