Kategórie

Predĺžte si záruku na elektrospotrebiče až na päť rokov

Publikovaný : 30.08.2017, 15:25
Kategórie Novinky

Predĺžte si záruku na elektrospotrebiče až na päť rokov

Zákonná záruka na elektrospotrebiče je dva roky. Ponúkame vám možnosť predĺžiť si ju o jeden, dva alebo tri roky!

Záruku na váš spotrebič dostanete teda až na 5 rokov. V prípade poruchy počas trvania predĺženej záruky vám autorizovaný servis produkt zadarmo opraví. Pokiaľ ho servis nebude vedieť opraviť, dostanete nový. A to aj v posledný deň Predĺženej záruky. Do toho sa už oplatí investovať.

▶️ Čo je predĺžená záruka?

Predĺžená záruka chráni výrobok v rovnakom rozsahu ako zákonná záruka od výrobcu. Platiť začína po ukončení zákonnej dvojročnej záruky.

▶️ Koľko ma to bude stáť?

Ak si záruku predĺžite o jeden rok, zaplatíte 10% z ceny. Na dva roky stojí 15% z ceny a tri roky záruky navyše stoja iba 20% z ceny elektrospotrebiča. Pre podrobnejšie informácie a presnú sumu za Predĺženú záruku nás prosím kontaktujte na emailovej adrese  info@domoss.sk  alebo na telefónnom čísle 33 / 77 44 800

 ▶️ Ako mám postupovať, keď sa mi pokazí produkt?

Ak sa vám pokazí zakúpený tovar, ktorý máte v Predĺženej záruke, kontaktujte zákaznícku linku Allianz. Využite môžete elektronickú komunikáciu, ktorá je najpohodlnejšie. Zákaznícku linku môžete kontaktovať aj telefonicky.

Pripravte si číslo zmluvy a stručný popis chýb produktu.  Servisný partner vás následne bude v priebehu 48 hodín kontaktovať. S ním si dohodnete termín a spôsob opravy.

▶️ Ako získam Predĺženú záruku?

Predĺženú záruku kúpite v našom e-shope. V detaile produktu v pravo (obrázok), sme umiestnili ponukový list s výpočtom ceny Predĺženej záruku. Na vás ostáva, či si vyberiete predĺženú záruku na jeden, dva alebo tri roky. Cena za každý rok sa vám ukazuje pri samotnom výrobku a potom aj v košíku.

Predĺženú záruku si môžete zakúpiť aj v prípade, ak kupujete tovar na splátky. Výhodou je, že Predĺženú záruku si započítate priamo do splátok, pričom splátka sa navýši len o minimum.

▶️ Čo v prípade, ak sa mi pokazí výrobok v zákonnej lehote a mám aj predĺženú záruku?

Ak sa vám pokazí zakúpený tovar počas zákonnej záruky, vzťahuje sa naň táto záruka od výrobcu. Pokiaľ by servis produkt  nedokázal opraviť, dostanete nový. Naň sa automaticky vzťahuje aj vaša zakúpená Predĺžená záruka.  

Predĺženú záruku a poistenie výrobkov prinášame v spolupráci s Allianz. 

Zdieľajte s priateľmi