Rok prania zadarmo - REGISTRÁCIA

Published : 07.09.2016, 11:00
Categories : Súťaže, oznamy

Rozhodujete sa nad kúpou práčky? Teraz je ten ideálny čas na kúpu. Vyberte si z modelov znaciek Whirlpool, Indesit alebo Hotpoint v minimálnej hodnote 299€ a získajte pracie gély na rok zadarmo!

Akcia platí od 05.09.2016 pre rvých 200 registrovaných zákazníkov.

PRIEBEH AKCIE:

Stačí, ak si u nás v období 05.09.2016 - 31.10.2016 (alebo do vyčerpania 200 registrácií) zakúpite niektorý z modelov práčky Whirlpool, Indesit , Hotpoint v minimálnej hodnote 299€ a zaregistrujete svoj nákup prostredníctvom formulára na tejto stráke.

Prvých 200 registrovaných zákazníkov získa 3x prací gél Perwoll ako darček!

SPÔSOB REGISTRÁCIE A DORUČENIA DARČEKA :

Po zakúpení vami vybraného modelu práčky, ktorá spĺňa kritéria akcie bude potrebné vyplniť osobné údaje a nahrať kópiu dokladu o zakúpení prostredníctvom registračného formulára. Po správnom vyplnení formulára a po jeho spracovaní vám bude darček zaslaný na adresu uvedenú v registrácii poštou alebo kuriérom. Nezabudnite prosím vyplniť údaj "kód predajcu" ktorý nájdete na sprievodnej kartičke, ktorú ste obdržali pri zaplatení vašej práčky v predajni Euronics.

Darček predstavuje 3x prací gél Perwoll v kombinácii z troch dostupných druhov. Kombináciu pracích gélov si nie je možné ľubovoľne vybrať a bude vytvorená na základe aktuálnych skladových zásob.

DRUHY PRACIEHO GÉLU PERWOLL:

3L Perwoll renew 3D color effect

3L Perwoll renew 3D black effect

REGISTRÁCIA TU:

http://www.euronics.sk/aktuality/rok-prania-zadarmo.html

Zdieľajte s priateľmi