Kategórie

Sušička bielizne sa oplatí!

Publikovaný : 04.10.2017, 09:05
Kategórie Novinky

Sušička bielizne sa oplatí!

Obliecť, zašpiniť, vyzliecť, vyprať, vysušiť, obliecť. Doba je rýchla, tak prečo by ste mali zbytočne čas! Investujte do sušičky bielizne.

     Ušetrí vám peniaze, čas, uľahčí život. Sušička bielizne predstavuje ideálne riešnie pre modernú domácnosť. Vypraté oblečenie vám už nebude zavadzať po radiátoroch či sušiakoch, uschne za pár desiatok minút. A navyše s benefitmi! Uteráky budú jemné ako pohladenie, košele hladké ako z čistiarne a posteľná bielizeň vďaka vysokej teplote sušenia navyše zdravšia pre alergikov.

Ako si vybrať sušičku bielizne

   Môžete si vybrať kombinovanú práčku so sušičkou alebo samostatnú sušičku bielizne. Druhá možnosť je výhodnejšia. Môžete naraz prať aj sušiť a po praní nemusíte zbytočne vyberať polovicu mokrého oblečenia, aby ste neprešvihli kapacitu vášho nového pomocníka.

   Samostatnú sušičku však môžete kúpiť v jednej sérii s práčkou. Do malého bytu je ideálne riešenie umiestniť ich do konzoly nad seba a ušetriť tak miesto.

Ako sa používa sušička bielizne

   Vyberte si ekologický režim, program rýchleho sušenia, nastavte teplotu tak, aby ste ochránili jemné tkaniny alebo len osviežte vaše obľúbené tričko. So sušičkou bude váš život pohodlnejší. Ušetríte aj za drahé aviváže.

   Sušička odevy a bielizeň zbaví pachu aj choroboplodných zárodkov. V ponuke nájdete aj obrúsky do sušičky, ktoré bielizeň prevoňajú a zároveň aj antistaticky ošetria.

Zdieľajte s priateľmi