Získajte večeru s kuchárom v hodnote 330 eur od AEG

Published : 30.08.2017, 13:30
Categories : Novinky

Vybavte si kuchyňu spotrebičmi z radu AEG Mastery a získajte večeru snov od špičkového kuchára u vás doma alebo si vyberte iný exkluzívny darček. 

PRAVIDLÁ AEG Mastery


1. Kúpte si v období od 4. 9. do 31. 10. 2017 spotrebič alebo zostavu spotrebičov z radu AEG Mastery. Cena spotrebičov musí zodpovedať vyššie uvedenému cenovému rozpätiu.


2. Nákup si zaregistrujte najneskôr do 14 dní od dátumu nákupu na adrese www.aegmastery.sk. Na registráciu je potrebné buď číslo zmluvy uzatvorenej s kuchynským štúdiom alebo digitálna kópia predajného dokladu, ktorý vystavil predajca elektrospotrebičov.


3. Po zadaní všetkých údajov si vyberte svoj darček podľa vyššie uvedených možností. Vouchery na nákup surovín do obchodného reťazca Billa dostanete vo fyzickej podobe poštou. Ak si vyberiete Večeru snov, bude vás osobne kontaktovať zástupca spoločnosti AEG a dohovorí si s vami všetky
podrobnosti.

Bližšie informácie o tomto bonuse nájdete na stránke www.aegmastery.sk v sekcii PRAVIDLÁ a to priamo pod touto predajnou akciou.


4. Po overení správnosti zadaných údajov vám do 30 dní od schválenia registrácie pošleme voucher na nákup surovín. Termín Večere snov od špičkového kuchára stanovíme po telefonickom dohovore, takže sa nemusí uskutočniť do 30 dní od schválenia registrácie.

Share this content