výpredaj

SANSWISS TOP-Line stena bočná 120 matný elox , číre sklo, AP TOPF12000107

SANSWISS

285758

TOP-LINE

TOPF12000107

Nový produkt

Skladom: 1 ks predajňa Piešťany: 0 ks
predajňa Skalica: 0 ks
predajňa Dolný Kubín: 0 ks
sklad DOMOSS: 1 ks
štúdiá DOMOSS: 0 ks
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 48 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet. Ak sa tovar nachádza na kuchynskom / kúpeľňovom štúdiu s popisom - rozbalený kus, je nutné počítať s dodaním najskôr o 1-2 týždne.

Ide o vystavený tovar?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS
Vystavený výrobok je nový, nepoužívaný výrobok vybalený z obalu. Vieme preveriť stav výrobku a pripraviť na expedíciu. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Ako viem uplatniť poukážku Café (Edenred) e-ticket?

149,90 €

-190,90 €

340,80 €

Pridať do porovnania

Príslušenstvo

Detaily

SanSwiss TOP-LINE Sprchová zástena (bočná stena) / Walk-in TOPF12000107

Sprchová zástena (bočná stena) TOP-LINE od SanSwiss ponúka dômyselnú funkčnosť, kvalitné materiály a nadčasový dizajn za atraktívnu cenu. 6mm bezpečnostné sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Sprchovú zástenu je možné dodať samostatne ako Walk-in.

Farba01 - matný elox
Sklo07 - číre
Hrúbka skla (mm)6
Šírka1200
Výška1900

Skutočná ochrana proti vodnému kameňu

Antiplaková úprava Aquaperle znižuje usadzovanie nečistôt a vodného kameňa na skle. Vďaka tejto úprave stekajú vodné kvapky zo skla dole a neusadzujú sa na ňom. Na skle môže zostať len niekoľko malých kvapiek. Aquaperle znižuje usadzovanie vodného kameňa na minimum a značne uľahčuje údržbu skla.
Na skle bez antiplakovej úpravy steká voda po celej ploche. Vodný kameň sa pri odparovaní vody usádza v póroch skla a zastavuje stekanie.

VODNÉ KVAPKY NA SKLE S AQUAPERLE

STEKAJÚCA VODA NA SKLE BEZ ANTIPLAKOVEJ ÚPRAVY


Správna starostlivosť je dôležitá

Starostlivosť o sklo s Aquaperl

Aquaperle znižuje usadzovanie nečistôt a vodného kameňa na skle. Nie je však samočistiace. Aj sklo s Aquaperle vyžaduje pravidelnú starostlivosť a čistenie.
 • Sklá vybavené antiplakovou úpravou Aquaperle možno jednoducho čistiť bavlnenou handričkou, hubkou alebo stierkou.
 • Pravidelná starostlivosť bezprostredne po sprchovaní zabraňuje usadzovaniu nečistôt a vodného kameňa už na začiatku.
 • Pre základné čistenie používajte vždy šetrné čistiace prostriedky. Odporúčame používať čistiace prostriedky SanSwiss, ktoré boli vyvinuté pre čistenie skiel sprchových zásten SanSwiss.
 • V žiadnom prípade nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky, špongie s drsným povrchom alebo hrubé handričky, ktoré by mohli poškodiť sklo.
 • Po čistení opláchnite sklo čistou vodou. Povrch osušte mäkkou handričkou.
 • Vďaka pravidelnému čisteniu a správnej starostlivosti budú sprchové zásteny vyzerať stále ako nové - aj po mnohoročnom používaní.
 

Starostlivosť o povrchovo upravené plochy

Profily, madlá, pánty a príslušenstvo majú spravidla upravený povrch ako napríklad chrómovaná mosadz alebo eloxovaný hliník. Aby ste mohli mať radosť z pekného povrchu mnoho rokov, je potrebné pri ich čistení dodržiavať určité pravidlá: Chrómované povrchy Pre pravidelnú údržbu ich stačí čistiť vodou s mydlom a mäkkou handričkou. Pre odstránenie vápenatých usadenín odporúčame použiť bežne dostupné sanitárne čističe na báze kyseliny citrónovej. Používajte iba špeciálne čističe Vhodný čistič rozpoznáte podľa pokynov výrobcu na ich zadnej strane, ktoré odkazujú na ich použitie pre zodpovedajúcu povrchy. Prečítajte si dôkladne a pozorne pokyny na použitie a ich dávkovanie pre jednotlivé povrchy. Po čistení je potrebné plochy vždy dôkladne opláchnuť čistou vodou a osušiť suchou handričkou. Vyhnite sa určitým účinným látkam Niektoré čističe kúpeľní obsahujú účinné látky, ktoré môžu spôsobiť nezvratné škody na ošetrovaných povrchoch. K týmto účinný látkam patria:
 • Kyselina octová (označovaná tiež ako kyselina ethanová alebo Acidum aceticum)
 • Kyselina soľná (kyselina chlórovodíková, Acidum hydrochloricum)
 • Kyselina mravčia (kyselina methanová, kyselina karboxylová, Acidum formicum)
 • Chlórnan sodný (chlórové bielidlo, SAVO)
 • Kyselina fosforečná (E 338)
Nepoužívajte v žiadnom prípade čističe, ktoré obsahujú vyššie uvedené látky. Poškodzujú povrchy a môžu rýchlo viesť k viditeľným poškodeniam. Treba sa tiež vyhnúť miešaniu rôznych čističov, pretože reakciou ich účinných látok môžu vznikať zdraviu nebezpečné výpary. Pre čistenie použite najlepšie handričku neuvoľňujúcu vlákna. Špongie s drsným povrchom a hrubé handričky sú na čistenie citlivých plôch nevhodné.

Vlastnosti

VýpredajÁno
Materiál výplnesklo
Výplňsklo číre
Hrúbka skla (mm)6
Farba profilovmatný elox
Úprava sklas vodoodpudivou úpravou skla
Výška (cm)190
Šírka (cm)120
Obchodná značkaTOP-LINE
Bleskový výpredajÁno

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

SANSWISS TOP-Line stena bočná 120 matný elox , číre sklo, AP TOPF12000107

SANSWISS TOP-Line stena bočná 120 matný elox , číre sklo, AP TOPF12000107

 • 1 2 3 4 5

24 ďalších produktov z tejto série

19 ďalšie produkty v rovnakej kategórii