FIESTA kajak dvojmiestny

ROTEKO

377153

FIESTA

Nový produkt

Na objednávku (zistiť dostupnosť tu) predajňa Piešťany (0 ks)
predajňa Skalica (0 ks)
predajňa Dolný Kubín (0 ks)
DOMOSS Centrálny sklad (0 ks)
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

433,00 €

Detaily

TOVAR JE VYHOTOVENÝ NA ZÁKAZKU, TOVAR NIE JE MOŽNÉ VRÁTIŤ DO 14 DNÍ

Vybranú farbu prosím napíšte do poznámky v košíku

Rozmery kajaku Dĺžka: 4m Šírka: 76cm Výška boku: 35cm Výška max.: 39cm Hmotnosť: 34kg Zaťaženie: 250kg Vnútro kokpitu: 215cm x 50cm V reakcii na situáciu na trhu a na splnenie očakávaní klientov bol vytvorený kajak / kanoe s nízkym rozpočtom tak aby mohol byť k dispozícii pre každú požičovňu, ako aj pre individuálneho zákazníka.

Použitie polyetylénu LDPE s nízkou hustotou pre výrobu kajaku FIESTA nám umožnilo ponúknuť silný a odolný kajak za nízku cenu. Kajak sa vyznačuje dobrým výtlakom, pohodlnými sedačkami a veľkým priestorom v kokpite, ktorý umožňuje pohodlné plavenie dvoch dospelých vodákov a dieťaťa. Vďaka vysokým stranám disponuje veľkou rezervou aj na nepokojnejšej vode a je zárukou stability, čím FIESTA zabezpečuje bezpečný a pohodlný kajak pre krátke cesty, ako aj dlhšie výlety s množstvom batožiny.

Vďaka pohodlným sedadlám vám celodenné plavenie prinesie pozitívne spomienky. Napriek malej veľkosti má kajak dobrú smerovú stabilitu a zostáva veľmi ovládateľný. Štandardné vybavenie: - odolné viacstupňové opierky na nohy (zipsy typu zipzag) - mapovač s elastickými šnúrami - odnímateľná kýlová vložka na ochranu proti oderu - ergonomické, odolné T rukoväte Voliteľné vybavenie: - mriežka na mape - vnútorné vrecká

Kajak Fiesta sa vyrába v širokej škále farieb:

- žltočervená

- žltozelená

Vlastnosti

Doprava ZADARMOÁno

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

FIESTA kajak dvojmiestny

FIESTA kajak dvojmiestny

Hodnotenia zo stránok výrobcu