SPRITNER 1 ECOline kajak dvojmiestny

ROTEKO

377155

SPRINTER

Nový produkt

Na objednávku (zistiť dostupnosť tu) predajňa Piešťany (0 ks)
predajňa Skalica (0 ks)
predajňa Dolný Kubín (0 ks)
DOMOSS Centrálny sklad (0 ks)
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

490,00 €

Detaily

TOVAR JE VYHOTOVENÝ NA ZÁKAZKU, TOVAR NIE JE MOŽNÉ VRÁTIŤ DO 14 DNÍ

Kajaky sú v základnej výbave bez dekla a priečky. Dovybavenie je za príplatok 80€.

Vybranú farbu prosím napíšte do poznámky v košíku

Rozmery kajaku Dĺžka: 4,14m Šírka: 78cm Výška boku: 35cm Výška max.: 37cm Hmotnosť: 35kg Zaťaženie: 260kg Vnútro kokpitu: 198cm x 50cm Kajak Sprinter 1 ECOline našej výroby sa dokonale hodí na podmienky prenájmu alebo súkromného užívateľa. Kajak je vyrobený z polyetylénu Super Linear LD.

Má veľmi pohodlné skladacie sedadlo. Predná časť vyčnieva nad vodnou líniou, čo vám umožňuje prekonať množstvo prekážok. Sklopené opierky tiež uľahčujú prepravu. Kajak Sprinter je populárny kajak, ktorý sa teší stále väčšiemu uznaniu medzi organizátormi výletov na kajakoch a majiteľmi kajakov. Je ideálny pre použitie na úzke rieky, ale aj pokojné vody jazera a more.

Jeho dizajn, parametre a možnosti všestranného využitia spôsobujú, že tento kajak má širokú škálu oddaných užívateľov. Náhradná podložka na kýle v kajaku Sprinter je riešením veľkého problému stierania materiálu počas vyťahovania kajaku na okraj vody. Odporúča sa pre pokročilých i menej skúsených vodákov. Používajú ich individuálni ako aj raftingoví organizátori. Ich vysoká kvalita ide ruka v ruke s rozumnou cenou. Vysoké okraje chránia proti prenikaniu vody.

Sprinter bol tiež presne profilovaný tak, aby mohol byť ľahko ovládateľný a udržiaval smer. Zameniteľné prekrytie kýlu v kajaku Sprinter je riešenie problému značného ošuchovaniu plastu pri preťahovaní kajaku na breh.

Vlastnosti kajaku Sprinter EcoLine: - kajak z Super Linear LD polyetylénu, - vysoká odolnosť voči poškodeniu, - jednoduchá konštrukcia - jednoduchá montáž, minimálne časti, ktoré môžu byť poškodené, - dve samostatné, sklopné komfortné duté sedadlá - možnosť prepravy vesiel v kajaku, - vysoký kokpit - obmedzenie nalievania vody do kajaku, - zmenený tvar zobáku zlepšuje vztlak kajaku, - vhodne tvarované dno - ľahko udržiava smer na vode a manévrovanie, zlepšenie formy v roku 2018. - nepotopiteľná konštrukcia - bezpečnosť na vode - pohodlné kľučky "T" - jednoduché nosenie, prepravu kajaku, - ochrana špičky kýlu - dostupnosť náhradných dielov - kreslá, rukoväte, opierky na nohy

Štandardné vybavenie: - odolné viacstupňové opierky na nohy (zipsy typu zipzag) v zadnej časti - odnímateľná kýlová vložka na ochranu proti oderu - 2 odolné rukoväte T na nosenie kajaku Voliteľné vybavenie: - vodotesný priedel s pružným vekom a zadným zariadením - mriežka na mape - vnútorné vrecká

Sprinter I sa vyrába v širokej škále farieb:

- žlto-červená

- žlto-zelená

- modro-biela

- žlto-zeleno-čierna

- žltá

- červená

- zelená

- modrá

- khaki

Vlastnosti

Doprava ZADARMOÁno

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

SPRITNER 1 ECOline kajak dvojmiestny

SPRITNER 1 ECOline kajak dvojmiestny

Hodnotenia zo stránok výrobcu