SPRINTER II kajak dvojmiestny

ROTEKO

377157

SPRINTERII

Nový produkt

Na objednávku (zistiť dostupnosť tu) predajňa Piešťany (0 ks)
predajňa Skalica (0 ks)
predajňa Dolný Kubín (0 ks)
DOMOSS Centrálny sklad (0 ks)
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

609,00 €

Detaily

TOVAR JE VYHOTOVENÝ NA ZÁKAZKU, TOVAR NIE JE MOŽNÉ VRÁTIŤ DO 14 DNÍ Kajaky sú v základnej výbave bez dekla a priečky.

Dovybavenie je za príplatok 80€.

Vybranú farbu prosím napíšte do poznámky v košíku

Rozmery kajaku Dĺžka: 4,25m Šírka: 80cm Výška boku: 34cm Výška max.: 36cm Hmotnosť: 37kg Zaťaženie: 270kg Vnútro kokpitu: 221cm x 49cm Dvojmiestny turistický polyetylénový kajak / kanoe s priestranným kokpitom. Materiál tohoto kajaku je odolný polyetylén HDPE. Predná časť vyčnieva nad vodnou líniou, čo vám umožňuje prekonať množstvo prekážok.

Sklopené opierky tiež uľahčujú prepravu. Kajak Sprinter je populárny kajak, ktorý sa teší stále väčšiemu uznaniu medzi organizátormi výletov na kajakoch a majiteľmi kajakov. Je ideálny pre použitie na úzke rieky, ale aj pokojné vody jazera a more. Jeho dizajn, parametre a možnosti všestranného využitia spôsobujú, že tento kajak má širokú škálu oddaných užívateľov. Náhradná podložka na kýle v kajaku Sprinter je riešením veľkého problému stierania materiálu počas vyťahovania kajaku na okraj vody. Odporúča sa pre pokročilých i menej skúsených vodákov. Používajú ich individuálni ako aj raftingoví organizátori. Ich vysoká kvalita ide ruka v ruke s rozumnou cenou. Vysoké okraje chránia proti prenikaniu vody.

Sprinter bol tiež presne profilovaný tak, aby mohol byť ľahko ovládateľný a udržiaval smer. Vďaka svojim rozmerom a profilovanému dnu s kýlovým ukončením je veľmi stabilný a ľahko manévrovateľný aj v horších podmienkach. Kajak výborne drží smer a určite splní očakávania začínajúcich ako aj skúsených vodákov. Zvlášť pozoruhodné sú pohodlné duté kreslá so sklopnými chrbtami a miesto s držiakom na pitie. Medzi dvoma sedadlami je pohodlné tretie sedadlo pre dieťa s operadlom, ktoré možno nastaviť v troch polohách. Viacstupňové, profilované držiaky pod nohami umožňujúce pohodlné umiestnenie nohy pre každého užívateľa.

Vlastnosti kajaku Sprinter EcoLine: - kajak z HDPE polyetylénu, - vysoká odolnosť voči poškodeniu, - jednoduchá konštrukcia - jednoduchá montáž, minimálne časti, ktoré môžu byť poškodené, - sklopné komfortné duté sedadlá - možnosť prepravy vesiel v kajaku, - vysoký kokpit - obmedzenie nalievania vody do kajaku, - zmenený tvar zobáku zlepšuje vztlak kajaku, - vhodne tvarované dno - ľahko udržiava smer na vode a manévrovanie, - nepotopiteľná konštrukcia - bezpečnosť na vode - pohodlné držiaky pre jednoduché nosenie, prepravu kajaku, - ochrana špičky kýlu - dostupnosť náhradných dielov - kreslá, rukoväte, opierky na nohy

Štandardné vybavenie: - odolné viacstupňové opierky na nohy (zipsy typu zipzag) - mapovač s elastickými šnúrami - odnímateľná kýlová vložka na ochranu proti oderu - závitová vypúšťacia zátka umožňujúca vybrať vodu uloženú v kajaku - ergonomické, odolné rukoväte Voliteľné vybavenie: - vodotesný priedel s pružným vekom- kormidlo - mriežka na mape - vnútorné vrecká

Sprinter II sa vyrába v širokej škále farieb:

- žlto-červená

- žlto-zelená

- modro-biela

- žlto-zeleno-čierna

- žltá

- červená

- zelená

- modrá

- khaki

Vlastnosti

Doprava ZADARMOÁno

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

SPRINTER II kajak dvojmiestny

SPRINTER II kajak dvojmiestny

Hodnotenia zo stránok výrobcu