SOLINA kajak dvojmiestny Zväčšiť

SOLINA kajak dvojmiestny

ROTEKO

377159

SOLINA

Nový produkt

Na objednávku (zistiť dostupnosť tu) predajňa Piešťany (0 ks)
predajňa Skalica (0 ks)
predajňa Dolný Kubín (0 ks)
DOMOSS Centrálny sklad (0 ks)
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

707,00 €

Detaily

TOVAR JE VYHOTOVENÝ NA ZÁKAZKU, TOVAR NIE JE MOŽNÉ VRÁTIŤ DO 14 DNÍ Kajaky sú v základnej výbave bez dekla a priečky.

Dovybavenie je za príplatok 80€.

Vybranú farbu prosím napíšte do poznámky v košíku

Rozmery kajaku Dĺžka: 4,80m Šírka: 82cm Výška boku: 35cm Výška max.: 37cm Hmotnosť: 42kg Zaťaženie: 340kg Vnútro kokpitu: 230cm x 61cm SOLINA je turistický kajak / kanoe s ideálnymi parametrami univerzálneho kajaku. Kajak je vhodný pre použitie na jazerách aj na tečúcej vode pri jednodenných výletoch pre trojčlennú rodinu, alebo aj na niekoľko dní jazdy s množstvom batožiny. Ideálna kajaková línia dokonale drží smer. Zaručuje perfektnú stabilitu aj vo vlnách.

Dá sa povedať, že je to démon stability ktorý správa sa perfektne vo všetkých situáciach. Je to jeden z najlepších kajakov, ktorý máme v ponuke. Je ideálny pre požičovne a vodácke kluby. V kajaku inštalujeme 2 typy sedadiel: - 2 + 1 so sedačkou pre dieťa a operadlom pre dieťa (konzola Roteko posilňuje a spevňuje dno kanoe) - 2 samostatné sedadlá s penovými podložkami Integrované držadlá sú najnovší patent spoločnosti Roteko - perfektne prispôsobený ruke, nerezá do dlaní vašej ruky. Je silný a nerozbitný. Dvojmiestny polyetylénový turistický kajak s priestranným kokpitom. Ideálne pre použitie na jazerá a rieky a more. Kajak je veľmi stabilný, manévrovateľný a dobre drží smer.

Splní očakávania začínajúcich aj skúsených vodákov. Zvlášť pozoruhodné sú pohodlné sedadlá so sklopným operadlom a miesto na pitie. Medzi dvoma sedadlami je pohodlné tretie sedadlo pre dieťa s operadlom, ktoré možno nastaviť v troch polohách. Viacstupňové, profilované opierky na nohy umožňujú pohodlné umiestnenie nôh pre každého užívateľa.

Štandardné vybavenie: - odolné viacstupňové opierky na nohy (zipsy typu zipzag) - predná guma - mapovač s elastickými šnúrami - odnímateľná kýlová vložka na ochranu proti oderu - závitová vypúšťacia zátka umožňujúca vybrať vodu uloženú v kajaku - ergonomické, odolné rukoväte Voliteľné vybavenie: - vodotesný priedel s pružným vekom a zadným zariadením - mriežka na mape - vnútorné vrecká

SOLINA sa vyrába v širokej škále farieb:

- žlto-červená

- žlto-zelená

- modro-biela

- červeno-čierna

- žltá

- červená

- zelená

- modrá

- khaki

Vlastnosti

Doprava ZADARMOÁno

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

SOLINA kajak dvojmiestny

SOLINA kajak dvojmiestny

Hodnotenia zo stránok výrobcu