JETT kajak jednomiestny Zväčšiť

JETT kajak jednomiestny

ROTEKO

377162

JETTKAJAK

Nový produkt

Na objednávku (zistiť dostupnosť tu) predajňa Piešťany (0 ks)
predajňa Skalica (0 ks)
predajňa Dolný Kubín (0 ks)
DOMOSS Centrálny sklad (0 ks)
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

433,00 €

Detaily

TOVAR JE VYHOTOVENÝ NA ZÁKAZKU, TOVAR NIE JE MOŽNÉ VRÁTIŤ DO 14 DNÍ

Kajaky sú v základnej výbave bez dekla a priečky. Dovybavenie je za príplatok 80€.

Vybranú farbu prosím napíšte do poznámky v košíku

Rozmery kajaku Dĺžka: 4m Šírka: 70cm Výška boku: 27cm Výška max.: 34cm Hmotnosť: 29kg Zaťaženie: 180kg Vnútro kokpitu: 96cm x 47cm POPIS KAJAKU JETT ECOlineJednomiestny kajak Jett pre jazerá a pokojné rieky. Tenká silueta vám umožňuje vyvíjať vysokú rýchlosť.

Kontruované dno umožňuje cítiť sebavedomie a spôsobuje, že po akcelerácii JETT pláva úplne rovno. Zároveň je ľahko manévrovateľný. JETT, rovnako ako ostatné modely ROTEKO, je vyrobený zo špeciálneho vystuženého Superlinear polyetylénu LD určeného na výrobu kajakov.

Je vybavený osvedčenými a rafinovanými komponentmi, ktoré sú väčšinou vyrábané spoločnosťou ROTEKO. Má pohodlné, odolné sedadlo s miestom na fľašu alebo plechovku. Veľká odnímateľná podložka na kýte absorbuje odreniny, ktoré sa vyskytujú pri vyťahovaní kajaku z vody. Štandardné vybavenie zahŕňa: - odolné viacstupňové opierky na nohy ( typu zik-zag) - odnímateľná kýlová vložka na ochranu proti oderu - lankové "T", odolné rukoväte Voliteľné príslušenstvo: - vodotesný priedel s krytom z gumového poklopu - prekrytie kokpitu - mriežka na mape- predné úchyty - mapovač s elastickými šnúrami- skrutkovacia vypúšťacia zátka umiestnená na predu, umožňuje aby sa voda zhromaždená v kajaku dala vypustiť. - špricdeka - vnútorné vrecká- masívne ploché rukoväte

Štandardné farby:

žlto-červené

Žlto-zelená

Modro-biela

Červeno-čierna

Žlto-zeleno-čierna

žltý

červená

zelená

modrá

tmavo

zelená

Vlastnosti

Doprava ZADARMOÁno

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

JETT kajak jednomiestny

JETT kajak jednomiestny

Hodnotenia zo stránok výrobcu