LG GBB569NSAFB Zväčšiť

LG GBB569NSAFB

LG

377282

GBB569NSAFB

Nový produkt

Skladom
(zistiť dostupnosť tu)

predajňa Piešťany (0 ks)
predajňa Skalica (0 ks)
predajňa Dolný Kubín (0 ks)
DOMOSS Centrálny sklad (2 ks)

Zdieľajte s priateľmi

Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 48 hodín v rámci SR. Týka sa to produktov nachádzajúcich sa skladom. Pri veľkých balíkoch sa riadime podmienkami prepravnej spoločnosti. Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

1 049,00 €

Detaily

kombinovaná NoFrost chladnička, 70cm,453 (334 / 119) litrov, LG GBB569NSAFB Kombinovaná smart chladnička LG GBB569NSAFB vo farbe Noble Steel je zaradená do energetickej Tied A +++. LG Smart ThinQ + Wi-Fi umožňuje jej ovládanie pomocou mobilného zariadenia na diaľku. Total No Frost chladnička má čistý objem 451 l. Chladiaca časť je umiestnená hore a jej objem je 329 litrov. Ponúka funkciu expresného chladenia, Eco Friendly režim i alarm otvorených dverí. Vnútorné výbavu tvorí LED osvetlenie, 1 + 1 (sklopná) police z tvrdeného skla, zásuvka FreshZone a Fresh Balancer, 4 dverné poličky a držiak na vajíčka. Mraziaca časť má objem 122 l a jej výbavu tvorí 3 priehľadné zásuvky a 2 police. Nachádaza sa v nej aj výrobník ľadu. Mraziaca kapacita dosahuje 12 kg / 24 hod. A akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 15 hodín. Kombinovaná inteligentný chladnička LG GBB569NSAFBs rozšíreným prúdením vzduchu Multi Air Flow má antibakteriálne dverné tesnenie. Door cooling rýchlejšie obnovuje teplotu a znižuje teplotné rozdiely v chladničke. LG GBB569NSAFB od výrobcu Lg v kategórii SMART HOME, Inteligentná domácnosť
Rozmaznajte svoje zmysly vďaka funkcii NatureFRESH™

NatureFRESH™

Potešte svoje zmysly s NatureFRESH™

Vychutnajte si čerstvé potraviny a potešte svoje chuťové bunky pri jedení.

Maximálna čerstvosť pre vaše potraviny.

LINEARCooling™

Maximálna čerstvosť pre vaše potraviny

Invertorový lineárny kompresor LG udržiava stálu teplotu v chladničke a tým zaistí dlhšiu čerstvosť potravín.

Rovnomerné chladenie 24 hodín

Rovnomerné chladenie 24 hodín

Presná regulácia teploty

*Na základe výsledkov testov UL vykonaných pomocou interných metód na meranie priemerného výkyvu teploty v priehradke na čerstvé potraviny medzi nasledovnými modelmi spoločnosti LGE: chladnička s mrazničkou dole GBB72NSDFN (±0,5 ℃), americká chladnička GF-L570PL (±0,5 ℃), dvojdverová chladnička J811NS35 (±0,5 ℃), chladnička s mrazničkou hore B607S (±0,5 ℃) a chladnička s mrazničkou hore B606S (±1,0 ℃).
*Bez zaťaženia a pri bežnej teplote. Pri skutočnom používaní sa môžu výsledky líšiť.

Global_LinearVPlus_2018_Feature_03_1_DoorCooling_21-02-2019_D1

DoorCooling+

Až o 32%* rovnomernejšie chladenie v chladničke

Prieduchy nachádzajúce sa v prednej časti chladničky pomáhajú udržiavať rovnomernú teplotu, vďaka čomu zostanú vaše potraviny dlhšie čerstvé.

*Na základe porovnania výsledkov testov UL vykonaných pomocou interných testovacích metód na zistenie času potrebného na ochladenie priehradky v hornej časti dverí z 24,8 ℃ na 8 ℃ medzi nasledovnými modelmi spoločnosti LGE: model bez funkcie DoorCooling+ (GBB60NSZHE) a model s funkciou DoorCooling+ (GBB72NSDFN).

Optimalizácia vlhkosti

FRESHBalancer™

Optimalizácia vlhkosti

Zásuvka bezpečne udržiava vlhkosť, pričom nastaviteľnou ventiláciou optimalizuje vlhkosť ovocia a zeleniny – v závislosti na vybranom režime.

10-ročná záruka na lineárny kompresor

Invertorový lineárny kompresor

10-ročná záruka na lineárny kompresor

Invertorový lineárny kompresor LG je vďaka pokročilej technológii menej hlučný ako štandardné kompresory. Takisto šetrí viac energie, je oveľa odolnejší a poskytujeme naň až 10-ročnú* záruku.

*10-ročná záruka na lineárny invertorový kompresor (len časť).
*Číselný údaj ukazuje o koľko percent má výrobok nižšiu spotrebu energie oproti limitu pre triedu energetickej účinnosti podľa platných nariadení EU.

Global_LinearVPlus_2018_Feature_08_FoldingShelf_D

Polica s možnosťou zloženia

Jednoduché uskladnenie vysokých a objemných nádob

Polica s možnosťou zloženia v dvoch krokoch zabezpečí dostatok miesta pre potraviny akýchkoľvek rozmerov a vytvára priestor pre vysoké a veľké predmety.

Ovládajte chladničku na diaľku

SmartThinQ™

Ovládajte chladničku na diaľku

Pomocou kompatibilného smartfónu a aplikácie LG SmartThinQ™ môžete na diaľku nastaviť teplotu, aby bola vaša chladnička pripravená na uskladnenie veľkého nákupu.*

*Aplikácia LG SmartThinQ™ je kompatibilná so smartfónmi s operačným systémom Android 4.1.2 (JellyBean) alebo novším, prípadne s iOS 8 alebo novším. Potrebné je pripojenie na internet cez telefón alebo cez Wi-Fi.
*Zobrazený výrobok sa môže líšiť od skutočného výrobku.

Vlastnosti

Doprava ZADARMOÁno
Hmotnosť (kg)80
Farbanerez
Šírka (cm)70.5
Hĺbka (cm)74
Výška (cm)185
Hlučnosť (dB)41
Typ chladničkykombinovaná
Energetická triedaA+++
Celkový objem (l)451
Objem chladničky (l)329
Beznámrazový systém mrazničky - NoFrostAno
Výrobník ľaduÁno
DisplejÁno
Počet políc chladničky3
Umiestnenie mrazničkydole
Mraziaci výkon (kg/24h)12
Beznámrazový systémNo Frost
Objem mrazničky (l)122
Počet priehradiek mrazničky3
Hlučnosť (dB)41
SMARTSMART Chladnička

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

LG GBB569NSAFB

LG GBB569NSAFB

Hodnotenia zo stránok výrobcu

Príslušenstvo

12 ďalšie produkty v rovnakej kategórii