BOSCH TCZ8002N tablety odvápňovacie Zväčšiť

BOSCH TCZ8002N tablety odvápňovacie

BOSCH

351233

TCZ8002N

Nový produkt

Skladom (zistiť dostupnosť tu) predajňa Piešťany (5 a viac ks)
predajňa Skalica (0 ks)
predajňa Dolný Kubín (2 ks)
DOMOSS Centrálny sklad (0 ks)
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

12,90 €

Detaily

- Predĺžená životnosť vďaka optimálnej ochrane proti vodnému kameňu. - 2v1: Odstraňuje vodný kameň a chráni proti korózii. - Odvápňovacie tablety pre automatický odvápňovací proces pri espressách a plnoautomatoch "surpresso". - Pre všetky prístroje VeroSelection, VeroBar, VeroCafe, Tassimo a zabudovateľné kávovary Bosch. - Obsah balenia: 3 tablety (každá po 40g).

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

BOSCH TCZ8002N tablety odvápňovacie

BOSCH TCZ8002N tablety odvápňovacie

Hodnotenia zo stránok výrobcu

15 ďalšie produkty v rovnakej kategórii