doprava zadarmo
-36% BRAUN Lady Style 5160 Blue Zväčšiť

BRAUN Lady Style 5160 Blue

BRAUN

202361

LS5160

Nový produkt

Skladom: viac ako 5 ks predajňa Piešťany: 1 ks
predajňa Skalica: 2 ks
predajňa Dolný Kubín: 0 ks
sklad DOMOSS: 5 ks
štúdiá DOMOSS: 0 ks
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 48 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet. Ak sa tovar nachádza na kuchynskom / kúpeľňovom štúdiu s popisom - rozbalený kus, je nutné počítať s dodaním najskôr o 1-2 týždne.

Ide o vystavený tovar?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS
Vystavený výrobok je nový, nepoužívaný výrobok vybalený z obalu. Vieme preveriť stav výrobku a pripraviť na expedíciu. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Ako viem uplatniť poukážku Café (Edenred) e-ticket?

32,00 €

-17,90 €

49,90 €

Detaily

Dámsky holiaci strojček Braun Lady Style pre hladké dôkladné holenie so špeciálnym tvarom holiacej hlavy s holiacou planžetou navrhnutou špeciálne pre ženy - orientácia otvorov v planžete bola plno prispôsobená tak aby zodpovedala špeciálnym charakteristikám ženského tela. nástavec OptiShave pre dôkladné holenie nôh nová holiaca planžeta navrhnutá špeciálne pre ženy integrovaný SoftStrip napína pokožku pre ešte hladšie oholenie špeciálny tvar holiacej hlavy nástavec OptiTrim na skracovanie chĺpkov vankúšik EasyGlide pre ľahké kĺzanie a minimálne podráždenie nový peelingový nástavec nový zastrihovací nástavec 8mm priložené batérie (2 x AA), BRAUN ,

Vlastnosti

Počet rýchlostí1
Doprava ZADARMOÁno
Napájanieakubatérie
Mokré holenieÁno

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

BRAUN Lady Style 5160 Blue

BRAUN Lady Style 5160 Blue

  • 1 2 3 4 5

8 ďalšie produkty v rovnakej kategórii