HECHT 53500 vŕtačka detská Zväčšiť

HECHT 53500 vŕtačka detská

HECHT

348147

HECHT53500

Nový produkt

Skladom
(zistiť dostupnosť tu)
predajňa Piešťany (2 ks)
predajňa Skalica (3 ks)
predajňa Dolný Kubín (0 ks)
DOMOSS Centrálny sklad (0 ks)

Zdieľajte s priateľmi

Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

9,99 €

Detaily

Detská hračka v podobe vŕtačky. Realistický zvuk. Pravý a ľavý chod. Výmenné bity. Spĺňa smernicu 2009/48/ES. Napájanie 2x 1,5 V AA batérie (batérie nie sú súčasťou balenia). Popis tovaruveľmi atraktívny a zaujímavý dizajn pre malých pomocníkov úplne bezpečná a veľmi kvalitne prevedená detská imitácia skutočnej vŕtačky po stlačení spúšte sa vŕtačka točí, vydáva realistický zvuk vrták je vyrobený z mäkkého plastu v cene sú tri výmenné bity možnosť zmeny pravého a ľavého chodu napájanie 2x1,5V AA batériami (nie sú súčasťou balenia) detská vŕtačka spĺňa všetky požiadavky na bezpečnosť EÚS dokonalou napodobeninou vŕtačky si malý kutil užije veľa zábavy. Vŕtačka je napájaná z dvoch AA batérií (nie sú súčasťou balenia). Po stlačení spúšte sa otáča, vydáva realistický zvuk. Vrták je samozrejeme z mäkého plastu, aby nemohol nič poškodiť, alebo poraniť dieťa. Súčasťou je sada výmenných bitov.Spĺňa smernicu 2009/48/ES.

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

HECHT 53500 vŕtačka detská

HECHT 53500 vŕtačka detská

Hodnotenia zo stránok výrobcu

5 ďalšie produkty v rovnakej kategórii