NAREX EPR 40-25 HS píla elektrická 65404069 Zväčšiť

NAREX EPR 40-25 HS píla elektrická 65404069

NAREX

336160

EPR4025HS

Nový produkt

Skladom (zistiť dostupnosť tu) predajňa Piešťany (2 ks)
predajňa Skalica (0 ks)
predajňa Dolný Kubín (0 ks)
DOMOSS Centrálny sklad (0 ks)
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

159,00 €

-47,40 €

206,40 €

Detaily

Robustná reťazová píla s vysokou reznou rýchlosťou pre hrubé kálanie, formátovanie drevených prvkov, tesárske práce a rezanie palivového dreva vysoko výkonný kompaktný motor 2 500 W s dostatočnou rezervou, pre prácu bez námahy s vynikajúcimi reznými výsledkami obmedzenie rozbehového prúdu zamedzuje nepríjemnému nárazu pri štarte a vypadnutiu ističa alebo poistiek tepelne prúdová ochrana proti preťaženiu motora patentovaná dobehová rýchlobrzda reťaze a brzda reťaze pri spätnom vrhu pre vysokú úroveň ochrany a bezpečnú prácu obsluhy vďaka silnému motoru a špeciálnej reťazi, píla dosahuje najvyššej reznej rýchlosti 17 m/s medzi elektrickými pílami oblúkové bočné držadlo, presne padnúce do ruky, umožňuje pílu bezpečne a iste držať v akejkoľvek polohe optimálne navrhnutý tvar zadného držadla s mäkkým a pogumovaným povrchom pre príjemné a pohodlné držanie píly automatické mazanie reťaze rýchla výmena a napínanie reťaze bez použitia nástrojov pevný ozubený doraz pre bezpečnú oporu píly o rezaný materiál výmenný vzduchový filter proti vniknutiu nečistôt do motoraK píle je ako darček dodávaný zdarma set v hodnote 55.60,-€!!! Set obsahuje ochranný vak na pílu, pracovné okuliare, pracovné rukavice, 10m predlžovací kábel!!

Vlastnosti

Hmotnosť (kg)4.5
Dĺžka lišty (cm)40
Výkon (kW)2,5
Napätie (V)220
Darčekochranný vak, okuliare, rukavice a predlžovací kábel
Kampaňdarček NAREX
Druh pohonuelektrická

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

NAREX EPR 40-25 HS píla elektrická 65404069

NAREX EPR 40-25 HS píla elektrická 65404069

Hodnotenia zo stránok výrobcu

29 ďalšie produkty v rovnakej kategórii