ARISTON ANDRIS LUX ECO 30 elektrický bojler Zväčšiť

ARISTON ANDRIS LUX ECO 30 elektrický bojler

Ariston

338191

ANDRISLUXECO30

Nový produkt

Skladom (zistiť dostupnosť tu) predajňa Piešťany (0 ks)
predajňa Skalica (0 ks)
predajňa Dolný Kubín (0 ks)
DOMOSS Centrálny sklad (5 a viac ks)
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet. Ak sa tovar nachádza na kuchynskom / kúpeľňovom štúdiu s popisom - VYSTAVENÝ KUS, je nutné počítať s dodaním najskôr o 1-2 týždne.

Ide o vystavený tovar?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

Ako viem uplatniť poukážku Café (Edenred) e-ticket?

165,90 €

-84,90 €

250,80 €

Detaily

ANDRIS LUX ECO s elektronickou reguláciou a LED indikáciou teploty (nad umývadlo). ANDRIS LUX ECO je mimoriadne úsporný elektrický zásobníkový ohrievač vody s prémiovým dizajnom a kompaktnými rozmermi. Vďaka nim ho môžete ľahko inštalovať nad alebo pod umývadlo.ANDRIS LUX ECO je dostupný v prevedení 10, 15 alebo 30 litrov. 30l zásobník poskytne dostatok teplej vody na vysprchovanie a použite umývadla či drezu aj pre viac osôb.Podľa smernice o Ekodizajne (ErP) sa 30l variant ANDRIS LUX ECO tiež radí do najvyššej možnej energetickej triedy A, patrí tak k najúspornejším modelom vo svojej kategórii. K tomu prispieva aj presná digitálna regulácia teploty, elektronický termostat a nová funkcia ECO EVO, ktorá znižuje spotrebu elektrickej energie potrebnej k ohrevu vody, a to až o 15%! Vďaka tejto funkcii ohrievač ANDRIS LUX ECO rozpozná potreby a zvyklosti členov domácnosti a podľa toho čo najúčinnejšie reguluje svoju prevádzku.

Vlastnosti

Hmotnosť (kg)12.8
Šírka (cm)45
Hĺbka (cm)41
Výška (cm)45
Regulácia teplotyÁno
Objem (l)30
Typ ohrevuelektrický
Poloha inštaláciehorná
Typ inštaláciezávesný
Tepelné straty kWh/24 hod..61
Príkon ohrievacieho telesa (kW)2
Krytie, trieda izolácie (IP)IPX4
Energetická triedaA
Max. prevádzková teplota vody (°C)80
Max. prevádzkový tlak ( bar )8

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

ARISTON ANDRIS LUX ECO 30 elektrický bojler

ARISTON ANDRIS LUX ECO 30 elektrický bojler

  • 1 2 3 4 5

19 ďalšie produkty v rovnakej kategórii