ARISTON VELIS EVO INOX 100 ohrievač vody zásobníkový

Ariston

338234

VELISEVOINOX100

Nový produkt

Skladom (zistiť dostupnosť tu) predajňa Piešťany (3 ks)
predajňa Skalica (0 ks)
predajňa Dolný Kubín (0 ks)
DOMOSS Centrálny sklad (5 ks)
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

Ako viem uplatniť poukážku Café (Edenred) e-ticket?

379,00 €

-153,80 €

532,80 €

Detaily

ARISTON Velis VLS EVO INOX 100 elektrický zásobníkový ohrievač vodyObjem: 100l Inštalácia: vodorovná / zvislá Výkon: 1,5 kW Napätie: 230 V Doba ohrevu ^ 45 ° C: 2h 50m Doba ohriatie prvý sprchy: 50 min Max. prevádzkový tlak: 8 bar Max. prevádzková teplota: 80 ° C Hmotnosť: 32,2 kg Statická strata (kwh / 24h) pri 65 ° C: 1,6 IP: IPX4 ErP: trieda: B Rozmery ab: 1251x880 mm Velis EVO INOX je plochý elektrický zásobníkový ohrievač vody s nerezovou nádržou, ktorá výrazne predlžuje jeho životnosť. Preto tiež poskytujeme na prehrdzavenie nádrže sedemročnú záruku.Velis EVO INOX je vybavený funkciou ECO EVO, ktorá si pamätá, kedy a koľko horúcej vody používate. Tým znižuje spotrebu elektrickej energie až o 14%. K ďalšej úspore energie prispieva inovatívna konštrukcia s dvojitou nádržou. Celkovo tak s týmto ohrievačom môžete ušetriť až 259 kWh *. Ohrievač disponuje rýchlym ohrevom. Teplá voda pre sprchovanie je pripravená už za 50 minút. Vďaka hĺbke len 27cm a možnosti zvoliť zvislú alebo vodorovnú instalacišetří ohrievač Velis INOX miesto v každej kúpeľni.Úspora energie - funkcia ECO EVO, ekologická polyuretánová izolácia. Úspora energie môže dosiahnuť až 259 kWh * ročne.Jednoduché ovládanie - šikovný displej pre jednoduché ovládanie teploty a so signalizáciou pripravené sprchy, nový vylepšený elektronický termostat CoreTECHMimořádně tichý ohrev vody.Úspora času - vďaka funkcii veľmi rýchleho ohrevu pre prvú sprchu (za 50 minút) a inovatívnej konštrukcii s dvojitou nádržou, ktorá zaručuje, že sa pri odbere vody zo zásobníka zmiešava pritekajúca studená voda s už ohriatou oveľa pomalšie a len v spodnej časti ohrievača. Tým je udržiavaná teplota už ohriatej vody.Dlhá životnosť - dvojitá oceľová nádrž v nerezovom prevedení, chytré samočistiace vykurovacie teleso s titánovým smaltovaním, vysoká kvalita prevedenia. Predĺžená sedemročná záruka na prehrdzavenie nádrže.Bezpečná prevádzka - ohrievač ARISTON Velis INOX je vybavený bezpečnostným systémom ABS 2.0 pre prípady prerušenia dodávok elektriny alebo vodyItalský design - plochý tvar s hĺbkou iba 27 cm a možnosťou zvislej alebo vodorovnej inštalácie na stenu.

Vlastnosti

Doprava ZADARMOÁno
Hmotnosť (kg)32
Šírka (cm)50
Hĺbka (cm)27.5
Výška (cm)125
Regulácia teplotyÁno
Objem (l)80
Typ ohrevuelektrický
Poloha inštaláciezvislý
Typ inštaláciezávesný
Príkon ohrievacieho telesa (kW)1.5
Krytie, trieda izolácie (IP)IPX4
Energetická triedaB
Max. prevádzkový tlak ( bar )8

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

ARISTON VELIS EVO INOX 100 ohrievač vody zásobníkový

ARISTON VELIS EVO INOX 100 ohrievač vody zásobníkový

  • 1 2 3 4 5
Heuréka

Recenzie produktu od našich zákazníkov

Overený zákazník
12.08.2021 07:16
100%

Príslušenstvo

19 ďalšie produkty v rovnakej kategórii