PHILIPS HX9332/04 kefka zubná Zväčšiť

PHILIPS HX9332/04 kefka zubná

297554

HX9332

Nový produkt

Skladom (zistiť dostupnosť tu) predajňa Piešťany (1 ks)
predajňa Skalica (1 ks)
predajňa Dolný Kubín (2 ks)
DOMOSS Centrálny sklad (2 ks)
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

179,00 €

-25,99 €

204,99 €

Detaily

Pre získanie garancie vrátenia peňazí sa treba registrovať na: www.philips.sk "DiamondClean white - Špičkový model elektrickej kefky Philips Sonicare s novými čistiacimi programami Kefka je vybavená úplne novými Diamond čistiacimi hlavicami s hustými jemnými vláknami usporiadanými do snopcov,ktoré sú rozmiestnené v tvare diamantového brusu,aby dosiahli Všetkých plôšok zuba Philips Sonicare DiamondClean má biele elegantné veľmi štíhle ľahké telo, nenápadný celé telo jE podsvietené bielymi LED pre znázornenie PROGRAMU zelenými pre stav batérie. Ponúka nové programy pre bezpečné šetrné odstránenie zafarbenia oslnivý lesk. Telo kefky sa indukčne nabíja v sklenenom pohári s integrovanou nabíjacou stanicou. Pohár je teda určený pre výplach po čistení zubov i pre nabíjanie. Cestovné puzdro je opatrené štandardnou USB koncovkou pre pohodlné nabíjanie na cestách aj cestovnou nabíjačkou. Batéria vydrží nabitá 3 týždne (VVI štandardnom používaní 2 x 2 min. denne). Balenie obsahuje: 1 sonická kefka (Telo), 1 čistiaca hlavica Standard, 1 čistiaca hlavicu Compact, 1 pohár s indukčným nabíjaním, 1 cestovné púzdro s integrovanou nabíjačkou aj USB portom"

Vlastnosti

Doprava ZADARMOÁno
Darček90 DNí vrátenia peňazí po registrácii
Kampaň90 DNí Sonicare

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

PHILIPS HX9332/04 kefka zubná

PHILIPS HX9332/04 kefka zubná

Hodnotenia zo stránok výrobcu

Príslušenstvo

30 ďalšie produkty v rovnakej kategórii