HECHT 135 BTS krovinorez benzínový Zväčšiť

HECHT 135 BTS krovinorez benzínový

HECHT

314139

HECHT135BTS

Nový produkt

Na objednávku (zistiť dostupnosť tu) predajňa Piešťany (0 ks)
predajňa Skalica (0 ks)
predajňa Dolný Kubín (0 ks)
DOMOSS Centrálny sklad (0 ks)
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

104,99 €

Detaily

Benzínový krovinorez HECHT 135 BTS s dvojtaktným motorom s obsahom 33 cm3 a výkonom 1,5 HP. Hmotnosť stroja je len 6,1 kg. Táto hmotnosť je navyše prenášaná do ramenného popruhu, práca so strojom je teda naozaj jednoduchá. Riadidlá sú nastaviteľné v mnohých uhloch, stroj sa tak dá dobre prispôsobiť užívateľovi. Deliteľná hriadeľ umožní celý stroj zložiť do kompaktných rozmerov pre uskladnenie alebo prepravu.Stroj je vybavený kvalitným trojramenným kovovým kotúčom, ktorý si poradí i s hustým prerasteným porastom, problém mu nerobia ani mladé náletové dreviny. Nože môžete zameniť za dvojstrunovú poloautomatickou hlavu s odrezávačom struny - ak je struna opotrebovaná, stačí roztočenou strunovou hlavou poklepať o zem a struna sa automaticky predĺži. Odrezávač ju potom upraví na potrebnú dĺžku. Počas kosenia teda nemusíte neustále ručne strunu predlžovať. Strunovú hlavu oceníte predovšetkým pri konečnej úprave okolo záhonov, plotov, múrov, stromov a pod.Súčasťou balenia je ramenný popruh, strunová hlava, kovový kotúč a drobné náradie na montáž a demontáž..

Vlastnosti

Doprava ZADARMOÁno
Hmotnosť (kg)6.1
Zdvihový objem (cm3)33
Typ motora2 - takt
Pásový popruhÁno
Typ hriadeladeliteľná
Vyžínacia hlavaÁno
Žací nôžÁno
Nastavenie rukoväte bez použitia náradiaNie
Výkon (kW)1,12
Šírka záberu (cm)43
Automatická dekompresiaNie
Výkon (HP)1,5
Druh pohonubenzínová

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

HECHT 135 BTS krovinorez benzínový

HECHT 135 BTS krovinorez benzínový

Hodnotenia zo stránok výrobcu

29 ďalšie produkty v rovnakej kategórii