BEURER ST 100 antistresový prístroj

BEURER

369474

BEURERST100

Nový produkt

Na objednávku
(zistiť dostupnosť tu)
Skladom u dodávateľa

Zdieľajte s priateľmi

Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

89,99 €

Detaily

Antistresový prístroj Beurer ST100 stress releaZer je relaxačná pomôcka a tréning dýchania v jednom prístroji. Ponúka vibračnú masáž, výber 3 rôznych hudobných kompozícií, dychový trenažér či voliteľnú funkciu tepla. Prístroj je napájaný z batérie takže si môžete v kľude vychutnávať jeho funkcie. Nájdite svoj vnútorný pokoj a ukážte stresu dvere!Charakteristika a technické údaje: Relaxačná pomôcka a dychový trenažér na zmiernenie stresu Vibračný motor s nízkofrekvenčnými vibráciami Výber 3 rôznych hudobných kompozícií prostredníctvom aplikácie (les / džungľa / oceán) Vibračná masáž pre zníženie stresu 3 možné dýchacie cykly (10, 12 alebo 14 sekúnd) Voliteľný osvetlený krúžok na ilustráciu inhalácie a výdychu Voliteľná funkcia tepla Polohovanie nad oblasťou membrány Napájanie z batérie Doba nabíjania 4 hodiny Prevádzková doba 11 hodín bez tepelnej funkcie alebo 3 hodiny s tepelnou funkciou Kompatibilné so systémom iOS 9.0 a Android ™ 5.0 alebo novším a so systémom Bluetooth® 4.0 alebo novším Kompletný rozsah použitia je k dispozícii len s bezplatnou aplikáciou "bemr CalmDown" k dispozícii na stiahnutie zadarmo CE: ánoPokrývajúca oblasť membrány s antistresovým prístrojom Beurer ST100 uvoľňuje primárne nervové dráhy v tejto centrálnej oblasti tela a obnovuje prirodzený dychový rytmus. V tomto režime releaZer vyžaruje impulzy, ktoré pomáhajú používateľovi dýchať správne. Spustite si svoj antistresový program s kvalitou od nemeckej spoločnosti Beurer!

Vlastnosti

Doprava ZADARMOÁno

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

BEURER ST 100 antistresový prístroj

BEURER ST 100 antistresový prístroj

Hodnotenia zo stránok výrobcu

21 ďalšie produkty v rovnakej kategórii