BEURER FM 250 simulátor krvného obehu nožný Zväčšiť

BEURER FM 250 simulátor krvného obehu nožný

BEURER

371135

BEURERFM250

Nový produkt

Na objednávku
(zistiť dostupnosť tu)
Na objednávku u dodávateľa

Zdieľajte s priateľmi

Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

249,00 €

Detaily

Stimulačný prístroj Beurer EMS FM250 Vital Legs uvoľňuje svalové napätie a podporuje cirkuláciu prostredníctvom revitalizujúcej elektrostimulácie a ďalšej krokovej funkcie. To znamená, že môžete čoskoro znova stáť na nohách!Charakteristika a technické údaje: Elektrostimulačné zariadenie na zmiernenie opuchu a bolesti nôh a chodidiel Podporuje cirkuláciu, zmierňuje napätie svalov a zlepšuje mobilitu Vrátane manžety na ďalšiu stimuláciu oblasti dolnej končatiny Revitalizujúca elektrostimulácia 2 elektródové podložky v oblasti nohy 1 elektróda v stehennej manžete 2 samostatne nastaviteľné kanály 1 program s 15 predvolenými variáciami impulznej vlny Voliteľné úrovne intenzity od 1 do 99 Vrátane časovača (5 až 90 minút) Ďalšie krokové funkcie pre mobilizáciu nohy 2 úrovňové funkcie uzamknutia povrchu nohy Vrátane diaľkového ovládania Bezpečnostné vypnutie Zdravotnícke zariadenie Sieťová a batériová prevádzka Batérie: 4 x 1,5 V AA + 2 x 1,5 V AAA Elektródy: 6 Hmotnosť: cca. 1,5 kg (bez batérií) Zdravotnícke zariadenie Rozmery výrobku (dx š xv): 28,3 x 37,2 x 11,1 cmProdukty nemeckej spoločnosti Beurer - FM zmierňujú bolesti nôh a zaručujú, že sa po fyzickej aktivite či úraze rýchlejšie znova postavíte na nohy. Uistite sa, že bolesti po cvičení alebo zvýšenej námahe, nemajú šancu. Špecificky regenerujte so špeciálnymi pomôckami pre oblasti tela, ktoré sú obzvlášť namáhané. Nechajte rýchlo odísť nepríjemné pocity, bolesť nôh a chodidiel s nožným EMS stimulátorom krvného obehu Beurer FM 250!

Vlastnosti

Doprava ZADARMOÁno

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

BEURER FM 250 simulátor krvného obehu nožný

BEURER FM 250 simulátor krvného obehu nožný

Hodnotenia zo stránok výrobcu

21 ďalšie produkty v rovnakej kategórii