BEURER FC 95 Zväčšiť

BEURER FC 95

BEURER

375249

BEURERFC95

Nový produkt

Na objednávku
(zistiť dostupnosť tu)
Na objednávku u dodávateľa

Zdieľajte s priateľmi

Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

84,99 €

Detaily

So štyrmi kefami, troma rýchlosťami a dvoma úrovňami rotácie, Beurer Pureo Deep Facial Cleansing Brush zaručuje jemné a dôkladné čistenie každej tváre. Až šesťkrát hlbšie čistenie, ako môžete urobiť rukou, Pureo obnoví a oživí pokožku. Súčasťou balenia je normálna a jemná kefa na každodenné čistenie bežnej alebo citlivej pokožky, exfoliačná kefa na týždenné odstránenie prebytočnej kože a hlboké pórové utierky na každodenné čistenie zanesených a zväčšených pórov. Možnosť kruhového otáčania poskytuje jemné čistenie, zatiaľ čo oscilačná rotácia dôkladnejšie prečistenie. 30 minútová prevádzka (pri plne nabitej batérii) a plná odolnosť voči vode IPX-7 umožňuje použitie Pureo v sprche pre dokonalé vyčistenie tváre. Osvetlený vypínač a dotyková kontrolka dodáva zariadeniu štýl.Charakteristika a technické údaje:čistiaca kefa pre každodennú starostlivosť o pleť 6 × efektívnejšie ako ručné čistenie pleti Pre znateľne jemnú a krásnu pleť. 2 stupne rotácie: - kruhové otáčanie pre obzvlášť jemné čistenie. - oscilačné otáčania pre dôkladné čistenie. 3 rýchlosti. Osvetlený vypínač. Kontrolka. Indikátor stavu batérie časovač 1 minúta (3 × 20 sekúnd).

Vlastnosti

Doprava ZADARMOÁno

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

BEURER FC 95

BEURER FC 95

Hodnotenia zo stránok výrobcu

21 ďalšie produkty v rovnakej kategórii