ORAVA EV-500 BT Zväčšiť

ORAVA EV-500 BT

ORAVA

344937

EV500BT

Nový produkt

Skladom
(zistiť dostupnosť tu)
predajňa Piešťany (1 ks)
predajňa Skalica (0 ks)
predajňa Dolný Kubín (0 ks)
DOMOSS Centrálny sklad (0 ks)

Zdieľajte s priateľmi

Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

26,90 €

-6,00 €

32,90 €

Detaily

Osobná diagnostická váha EV-500 BT umožňuje bezdrôtový prenos nameraných hodnôt do mobilného zariadenia cez Bluetooth®. Je kompatibilná s operačnými systémami Android a iOS a určená na meranie osobnej hmotnosti a spracovanie údajov z presnej digitálnej váhy zabudovanej v podstavci. Táto metóda váženia je rýchla, bezpečná a presná a výsledok poskytuje za malý okamih. Telo váhy tvorí bezpečnostné tvrdené sklo a disponuje presným senzorovo-váhovým systémom. Umožňuje meranie hmotnosti do 180 kg so stupnicou po 100 g. Nameraná hodnota sa okamžite zobrazí na prehľadnom LCD displeji . Váhu Orava EV-500 BT zapnete jednoducho dotykom chodidla, takže sa k nej netreba ani zohnúť. Zároveň sa automaticky vypne pri nečinnosti a nechýba ani indikácia preťaženia a výmeny batérie.V spolupráci s Vašim smartfónom s OS Android alebo iOS, do ktorého si nainštalujete našu aplikáciu „SenssunHealth“ alebo inú kompatibilnú aplikáciu, dokáže váha poskytovať cez smartfón aj ďalšie informácie, ako sú: • meranie telesnej hmotnosti (kg/libry) • index telesnej hmotnosti (BMI – Body Mass Index) • meranie podielu telesného tuku (Body Fat (BF) – meranie v %) • podiel svalov v tele (Muscle - meranie v %) • podiel vody v tele (Hydratation – meranie v %) • hmotnostný podiel kostí (Bone – meranie v kg) • základný (bazálny) metabolický výdaj (BMR (Basal Metabolic Rate) – meranie v kCal) • aktívny metabolický výdaj (AMR (Active Metabolic Rate) – meranie v kCal) Tieto údaje je možné vážiť a merať v aplikácii aj pre viacerých užívateľov, prípadne s viacerými smartfónmi. Pre stiahnutie aplikácie použite obchod Play (Android) alebo App Store (iOS), či oskenovaním QR kódu v priloženom návode.

Vlastnosti

Farbabiela
Materiál doskysklo
DisplejÁno
Meranie tuku v teleÁno
Meranie vody v teleÁno
Meranie svalovej hmoty v teleÁno
Max.nosnosť (kg)180
BluetoothÁno
SMARTSMART Osobné váhy

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

ORAVA EV-500 BT

ORAVA EV-500 BT

Hodnotenia zo stránok výrobcu

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii