BEURER BF 105 Body Complete váha osobná diagnostická Zväčšiť

BEURER BF 105 Body Complete váha osobná diagnostická

BEURER

359250

BEURERF105BODYCOMPLETE

Nový produkt

Na objednávku
(zistiť dostupnosť tu)
Na objednávku u dodávateľa

Zdieľajte s priateľmi

Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

135,99 €

Detaily

Podrobná analýza pre celé telo a presné meranie. Osobná diagnostická váha Beurer BF 105 Body Complete je vybavená 8 elektródami, vďaka ktorým váha ponúka kompletnú diagnostiku celého tela. Váha ponúka presné meranie pre vaše celé telo. Má odnímateľný XXL displej v tvare diaľkového ovládača s modrým podsvietením a je ľahko čitateľný aj keď ste vzpriamený.Váha tiež disponuje bezkáblovým prenosom dát prostredníctvom technológie Bluetooth.Multi informatívny displej zobrazuje všetky merania a už na pohľad sú jeho výsledky jednoduchopochopiteľné. Vďaka voľne stiahnuteľnej aplikácií Health Manager zaznamenáva a analyzuje všetky hodnoty, ktoré vás vedú krok za krokom a deň po dni ku svojej osobnej ideálnej váhe.Dostatočné cvičenie, zdravá výživa a hmotnosť, pri ktorej sa dobre cítite - sú nevyhnutné pre vaše zdravie. Široký sortiment váh od osobných digitálnych, cez dizajnové váhy až po diagnostické váhy. Tie všetky Vám pomôžu dosiahnuť alebo udržiavať zdravú hmotnosť.Hmotnosť je problémom zdravia. Veľa ľudí má nadváhu. Je to spôsobené zmenou okolností, menej fyzických aktivít alebo nadbytok vysoko kalorických potravín. Avšak podváha je tiež rizikovým faktorom. Pravidelná kontrola hmotnosti je preto veľmi dôležitá.Váha dokáže vyhodnocovať údaje pre spodnú i pre vrchnú časť tela!Charakteristika a technické údaje:osobná diagnostická váha s nízkoenergetickou technológiou Bluetooth. sledujte svoje merania doma i na cestách presné meranie v hornej a dolnej časti tela prostredníctvom 8 elektród detailná analýza tela s grafickým vyhodnotením a zobrazenie trendov stanovenie telesnej hmotnosti, telesného tuku, vody v tele, svalov a kostnej hmoty oddelené merania v hornej a v dolnej časti tela zobrazenie spotreby v kcal odnímateľný XXL displej (vhodný pre montáž na stenu), s modrým LCD osvetlením zobrazenie posledných 30 meraní pre 10 osôb + režim hosť čas a dátum intuitívna užívateľská príručka v 5 jazykoch (D, GB, F, ES, I) vrátane aplikácie S USB káblom a aplikácia HealthManager softvér na stiahnutie zadarmo 180 kg kapacita 100 g presnosť indikácia preťaženia Vrátane 3 x 1,5 V batérie typu AAA Softvér a aplikácia "beurer HealthManager" k dispozícii na stiahnutie zadarmo * Kompatibilné so systémom iOS 8.0 a Android ™ 4.4 z Bluetooth® 4.0 K dispozícii v čiernej a bielej farbeHmotnosť je problémom zdravia. Veľa ľudí má nadváhu. Je to spôsobené zmenou okolností, menej fyzických aktivít alebo nadbytok vysoko kalorických potravín. Avšak podváha je tiež rizikovým faktorom. Pravidelná kontrola hmotnosti je preto veľmi dôležitá. Pomocou diagnostických váh od nemeckej spoločnosti Beurer máte svoju hmotnosť vždy pod kontrolou.

Vlastnosti

Doprava ZADARMOÁno
BluetoothÁno
SMARTSMART Osobné váhy

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

BEURER BF 105 Body Complete váha osobná diagnostická

BEURER BF 105 Body Complete váha osobná diagnostická

Hodnotenia zo stránok výrobcu

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii