MOMERT Capriccio 1170 Zväčšiť

MOMERT Capriccio 1170

MOMERT

380691

MOMERT1170

Nový produkt

Na objednávku (zistiť dostupnosť tu) Skladom u dodávateľa
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

59,99 €

Detaily

Kávovar Momert 1170 Comfort ponúka moderný vzhľad so všetkými tradičnými funkciami špičkového espresso kávovaru. Vyrába chutnú a silnú kávu. Komfort, ktorý vyzerá dobre vo vašej domácnosti aj v kancelárii!Charakteristika a technické údaje: pripravuje 2, 4 alebo 6 šálok rýchla akcia: káva pripravená za 4-6 minút teplota kávy 82 ° C automatické vypnutie 10 minút po ukončení varenia napätie: 230 V, 50 Hz výkon: 800 WMomert je maďarská firma s 40-ročnými skúsenosťami vo výrobe domácich spotrebičov. Výrobky Momert sa rýchlo stanú spoľahlivým asistentom vo vašom každodennom živote. Kávovar Momert 1170 Comfort s príkonom 800W dokáže pripraviť 2, 4 alebo 6 šálok kávy. 10 minút po skončení varenia sa automaticky vypne, čo šetrí elektrickú energiu. Spojenec pre milovníkov silnej a zároveň chutnej kávy!

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

MOMERT Capriccio 1170

MOMERT Capriccio 1170

Hodnotenia zo stránok výrobcu

6 ďalšie produkty v rovnakej kategórii