TEFAL TalentPro C6210452 panvica 24cm Zväčšiť

TEFAL TalentPro C6210452 panvica 24cm

TEFAL

321815

C6210452

Nový produkt

Skladom (zistiť dostupnosť tu) predajňa Piešťany (3 ks)
predajňa Skalica (0 ks)
predajňa Dolný Kubín (0 ks)
DOMOSS Centrálny sklad (2 ks)
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

33,90 €

-2,59 €

36,49 €

Detaily

Nový, nepriľnavý vnútorný povrch TITANIUM Excellence®: extra odolný šesťvrstvový nepriľnavý povrch s tvrdou minerálnou bázou, vytvrdený patentovaným procesom fúzie a dvoma vrstvami obohatenými titánom. Možnosť použitia kovového kuchynského náradia. Nový indikátor teploty Thermo-Spot™ Výnimočne hrubé dno Induction s diskom z nehrdzavejúcej ocele zaručuje perfektné rozvádzanie tepla, odolnosť proti deformáciám a rovnomerné varenie. Vonkajší povrch: čierny, nepriľnavý. Ergonomická rukoväť s lesklou chrómovanou časťou. Použiteľný zdroj ohrevu: plyn, elektrika, sklokeramika, indukcia. Maximálna teplota na použitie v rúre do 175 °C. Vyrobené vo Francúzsku.

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

TEFAL TalentPro C6210452 panvica 24cm

TEFAL TalentPro C6210452 panvica 24cm

Hodnotenia zo stránok výrobcu

30 ďalšie produkty v rovnakej kategórii