DOPRAVA ZADARMO

BOSCH WAU28S60BY + WTR87TW0CS

BOSCH

397412

SETWAU28S60BYWTR87TW0CS

Nový produkt

Skladom: 2 ks predajňa Piešťany: 1 ks
predajňa Skalica: 0 ks
predajňa Dolný Kubín: 1 ks
sklad DOMOSS: 0 ks
štúdiá DOMOSS: 0 ks
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku odosielame do dvoch pracovných dní. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet. Ak sa tovar nachádza na kuchynskom / kúpeľňovom štúdiu s popisom - rozbalený kus, je nutné počítať s dodaním najskôr o 1-2 týždne.

Ide o vystavený tovar?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS
Vystavený výrobok je nový, nepoužívaný výrobok vybalený z obalu. Vieme preveriť stav výrobku a pripraviť na expedíciu. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Ako viem uplatniť poukážku Café (Edenred) e-ticket?

1 149,00 €

-301,00 €

1 450,00 €

Pridať do porovnania

Príslušenstvo

Detaily

Práčka: Práčka i-DOS s inteligentným dávkovacím systémom robí všetko automaticky tak, aby vždy prinášala dokonalé výsledky. • Systém i-DOS: automaticky odmeria presné množstvo pracieho prostriedku a vody potrebné pre každé pranie. • Všetko je automaticky prispôsobené potrebám vašej bielizne v závislosti od typu textílie a stupni znečistenia. • EcoSilence Drive™: extrémne efektívny, tichý a s dlhou životnosťou. • SpeedPerfect: dokonale čisté za až o 65 % menej času. • Bubon VarioDrum: mimoriadne šetrné a intenzívne pranie vďaka unikátnej štruktúre bubna. • ActiveWater ™ Plus: šetrí vodu a náklady vďaka bezstupňovej množstevnej automatike. • Veľký LED displej: jednoduchá obsluha a prístup k ďalším funkciám. • Tmavá bielizeň: program pre jemné pranie tmavého oblečenia, ako napríklad džínsov. • Funkcia Reload: umožňuje pohodlne pridať počas prania akýkoľvek zapomentý kus bielizne. • Čistenie bubna s funkciou pripomenutia: program pre čistenie a údržbu bubna. • AntiVibration™ Design: práčka je extrémne stabilná a hlavne tichá vďaka špeciálnej ochrana proti vibráciám. • Trieda spotreby energie A +++ -30%: perie o 30% úspornejšie než v najlepšej triede energetickej účinnosti. • Program rýchly 30' je pohodlný spôsob vyprania ľahko znečistené bielizne iba za polhodinu. • Tlačidlá TouchControl: pohodlné ovládanie vďaka elektronickému panelu. • Indikácie energetickej spotreby: ukazovateľ spotreby energie pri výbere programu. • Ukazovateľ napätia VoltCheck: ochrana a informácia v prípade výpadku elektrického prúdu alebo jeho výkyvoch. • Funkcia odloženého štartu: vyberte si v rozmedzí 24 hodín čas, kedy bude pranie dokončené. Sušička: Sušička bielizne s vysokým výkonom sušenia a zároveň nízkou spotrebou energie v triede A+++. - menovitá kapacita štandardného programu pre bavlnu pri plnej náplni: 8 kg bavlnenej bielizne - ročná spotreba energie 176 kWh na základe 160 cyklov v štandardnom programe pre bavlnu pri plnej a čiastočnej náplni - štandardné programy: bavlna, ľahko udržiavateľné - špeciálne programy: košele/blúzky, jemné, uteráky, mix, rýchly 40', šport/fitness, časový program teplý, vlna záver, časový program studený - filter EasyClean - technológie AutoDry - detský zámok ovládania - signál na konci programu - dvierka otvárané do strany, záves dverí vpravo - výpušťacia sada pre odvod kondenzátu - hlučnosť: 64 dB (A) re 1 pW - rozmery (V x Š x H): 84.2 cm x 59.8 cm x 59.9 cm farba:biela

Tento SET sa skladá z produktov:

Vlastnosti

Kapacita prádla práčky ( kg )9
Energetická trieda pračkyC
Doprava ZADARMOÁno
Maximálne otáčky pračky(ot./min.)1400
Kapacita prádla sušičky ( kg )8
Energetická trieda sušičkyA+++

Bosch WTR87TW0CS

VýpredajÁno
Doprava ZADARMOÁno
Energetická triedaA+++
Farbabiela
Ročná spotreba el. energie (kWh/rok)176
Kampaň - zárukyBOSCH Záruka 5 rokov na vybrané spotrebiče, platí od 1.8.2022 do 30.9.2022
Hlučnosť (dB)64
Predĺžená záruka v mesiacoch60
DisplejÁno
BonusÁno
Náplň sušenia (kg)8
Výška (cm)84.2
Osvetlenie bubnaNie
Šírka (cm)59.8
Hĺbka (cm)59.9
Obchodná značkaSéria 6
Iba na objednávkuÁno
Bleskový výpredajÁno

BOSCH WAU28S60BY

VýpredajÁno
Energetická triedaC
Energetická trieda 2021C
Farbabiela
Náplň prania (kg)9
Maximálne otáčky (ot./min.)1400
Ročná spotreba el. energie (kWh/rok)152
Parný programNie
Slim (hĺbka do 45 cm)Nie
Kampaň 3Leták DOMOSS 08/2022
Kapacita prania / sušenia ( kg )9 / 0
Typ práčkyspredu plnená
DisplejÁno
BonusÁno
Výška (cm)84.5
Šírka (cm)59.8
Hĺbka (cm)59
Hlučnosť (dB)48
Spotreba energie kWh/100 cyklov / kWh /66
Spotreba vody za cyklus (l)44
Trieda odstreďovaniaB
Obchodná značkaSéria 6
Iba na objednávkuÁno
Bleskový výpredajÁno

Prílohy

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

BOSCH WAU28S60BY + WTR87TW0CS

BOSCH WAU28S60BY + WTR87TW0CS

  • 1 2 3 4 5

19 ďalšie produkty v rovnakej kategórii