KRUPS EA897B10

DOPRAVA ZADARMO
VÝPREDAJ
BENEFIT
-31%
KRUPS EA897B10 Zväčšiť

KRUPS EA897B10

KRUPS

366056

EA897B10

Nový produkt

Skladom: 1 ks predajňa Piešťany: 0 ks
predajňa Skalica: 0 ks
predajňa Dolný Kubín: 0 ks
sklad DOMOSS: 1 ks
štúdiá DOMOSS: 0 ks
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku odosielame do dvoch pracovných dní. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet. Ak sa tovar nachádza na kuchynskom / kúpeľňovom štúdiu s popisom - rozbalený kus, je nutné počítať s dodaním najskôr o 1-2 týždne.

Ide o vystavený tovar?

Ak je napísané: predajňa Piešťany, predajňa Skalica alebo predajňa Dolný Kubín - 1 ks (nie viac), jedná sa o vystavený kus na konkrétnej pobočke. Vystavený výrobok je nový, nepoužívaný, len vybalený z obalu. V sklade Domoss sa nachádzajú originál zabalené kusy (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Ako viem uplatniť poukážku Café (Edenred) e-ticket?
DOKONALÁPRÍPRAVA:SystémQuattroForceznamenádokonalezvládnutýprocesprípravykávy,odmletiaastláčania,cezsparenie,ažpoextrakciu,abyvždyzaistildokonalýpôžitokzkávy VŠESTRANNOSŤ:výberažz8receptovspriamymp... zobraziť viac
Cena

449,00 €

-199,99 €

649,00 €

Odporúčame dokúpiť

Predĺžená záruka:

Poistenie odcudzenia alebo náhodného poškodenia:

Vypočítať splátky
X
Pridať do porovnania

449,00 €

Skladom: 1 ks

Príslušenstvo

Detaily

DOKONALÁPRÍPRAVA:SystémQuattroForceznamenádokonalezvládnutýprocesprípravykávy,odmletiaastláčania,cezsparenie,ažpoextrakciu,abyvždyzaistildokonalýpôžitokzkávy VŠESTRANNOSŤ:výberažz8receptovspriamymprístupom:ristretto,espresso,lungo,americano,cappuccino,lattemacchiato,caffelatteahorúcavodanaprípravučaju ECO-DESIGN:Automatickýkávovarponúkajúcilahodnúchuťkávyanavyševyrobenýsdôrazomnazníženiedopadunaživotnéprostredie(vyrobenýz62%*recyklovanýchplastovrecyklovateľnýz90%) ONE-TOUCHCAPPUCCINO:Užitesijednoduchýprocesprípravyaždvochkávovýchnápojovslahodnouanadýchanoumliečnoupenoustlačenímibajednéhotlačidla PERSONALIZÁCIANÁPOJOV:Nastavtesisiluaobjemvašejkávytak,akojumáteradialebosidonápojapridajtenapríkladextradávkuespressa.Svojepreferenciesimôžeteuložiťdojednéhozdvochpamäťovýchmiest BEZSTAROSTNÉČISTENIEÚDRŽBA:Automatickýsystémčisteniavyžadujenazachovanieperfektnejfunkčnostikávovarulentričistiacecyklyročne.Náročnosťjetedamenšiaakouväčšinyostatnýchautomatickýchkávovarov"

Vlastnosti

Príkon (W)1450
VýpredajÁno
Doprava ZADARMOÁno
Použitie kapsúl /typ kapsúl/Nie
Automatické kapučíno/latteNie
Nastavenie sily kávyÁno
Tryska na paruNie
Použitie mletej kávyÁno
Zásobník na mliekoNie
Mlynček na kávuÁno
Farbačierna
KampaňKRUPS Akciová cena na kávovar, platí od 28.4.2023 do vypredania
DisplejÁno
BonusÁno
TOPÁno
BenefitAkciová cena

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

KRUPS EA897B10

KRUPS EA897B10

  • 1 2 3 4 5