GOPRO Green Water Dive Filter ochrana a kryt Zväčšiť

GOPRO Green Water Dive Filter ochrana a kryt

GOPRO

347402

AAHDM001

Nový produkt

Skladom
(zistiť dostupnosť tu)
predajňa Piešťany (2 ks)
predajňa Skalica (0 ks)
predajňa Dolný Kubín (0 ks)
DOMOSS Centrálny sklad (0 ks)

Zdieľajte s priateľmi

Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

64,99 €

Detaily

Skonštruovaný pre použitie s krytom Super Suit pre HERO5 Black. Filter pre potápanie v zelenej vode poskytuje farebnú korekciu pri natáčaní v hĺbkach 5-21. Jeho fialové sfarbenie je ideálny pre sladkovodné jazerá a nádrže alebo slanú vodu, ktorá vyzerá zelená kvôli prítomnosti rias. Filter sa ľahko pritlačí na miesto na kamere, je to rýchle a nie je potrebné žiadne náradie. Pre optimálnu čistotu obrazu je vyrobený zo skla optickej kvality, odolného voči poškriabaniu. Obsahuje sáčok z mikrovlákna a dodatočný úchyt.• Poskytuje farebnú korekciu pri natáčaní v zelenej vode v hĺbkach 5-21 • Pre optimálnu čistotu obrazu je vyrobený zo skla optickej kvality, odolného voči poškriabaniu • Ľahko a rýchlo sa pritlačí na miesto na kamere, nie je potrebné žiadne náradie • Obsahuje dodatočný úchyt a vrecko z mikrovlákna pre uskladnenie a očistenie šošovky • Na použitie s krytom Super Suit (nadštandardné ochrana + kryt pre potápanie pre HERO5 Black)Obsah balenia: • zelený vodný filter pre potápanie (pre Super Suit) • sáčok z mikrovlákna • prídavný úchytkompatibilita * Super Suit (nadštandardné ochrana + kryt pre potápanie pre HERO5 Black)

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

GOPRO Green Water Dive Filter ochrana a kryt

GOPRO Green Water Dive Filter ochrana a kryt

Hodnotenia zo stránok výrobcu

30 ďalšie produkty v rovnakej kategórii