SONOS Play 3 reproduktor white Zväčšiť

SONOS Play 3 reproduktor white

SONOS

314869

PLAY3W

Nový produkt

Skladom
(zistiť dostupnosť tu)
predajňa Piešťany (1 ks)
predajňa Skalica (0 ks)
predajňa Dolný Kubín (0 ks)
DOMOSS Centrálny sklad (0 ks)

Zdieľajte s priateľmi

Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

299,00 €

-50,00 €

349,00 €

Detaily

Kompaktný SONOS prehrávač hudby, v modernom dizajne, s 3 reproduktormi (1 vysokotónový a 2 strednotónové s hlokotónovým žiaričom) napájaných troma digitálnymi zosilňovačmi (class-D). Môžete zapojiť dva kusy ako stereo pár, prípadne do domáceho kina s PLAYBAR. Inštalácia je k dispozícii viaczónová, s prehrávaním hudby z HDD v siete, NAS, internetové rádiá a hudobné služby. Ovláda sa cez iPhone-u alebo iPod, CR200, Mac, PC, Android, či LAN prepínač.

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

SONOS Play 3 reproduktor white

SONOS Play 3 reproduktor white

Hodnotenia zo stránok výrobcu

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii