SONOS subwoofer black Zväčšiť

SONOS subwoofer black

SONOS

314871

SONOSSUB

Nový produkt

Skladom (zistiť dostupnosť tu) predajňa Piešťany (1 ks)
predajňa Skalica (0 ks)
predajňa Dolný Kubín (0 ks)
DOMOSS Centrálny sklad (0 ks)
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

799,00 €

Detaily

SONOS SUB je bezdrôtový subwoofer, ktorým dokonale rozšírite svoju zbierku najmodernejšej elektroniky. Medzi hlavné výhody patrí bezdrôtová komunikácia medzi jednotkami, ľahké ovládanie pomocou tabletu, či smartphonu, a tiež jednoduchá inštalácia. Vďaka hlbokému a bezdnému zvuku pocítite každý tón. Každý tón vo vysokej kvalite, ale bez nežiaducich vibrácií. Ekvalizácia prístroja je automatická a zapnutie indikujú kontrolky. S týmto šikovným doplnkom budete mať k dispozícii množstvo internetových rádií. Systém obsahuje dva digitálne zosilňovače triedy D a pohybuje sa vo frekvenčnom rozsahu od 25 Hz. Malé čierne a lesklé telo dokonale zapadne aj do vašej domácnosti.

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

SONOS subwoofer black

SONOS subwoofer black

Hodnotenia zo stránok výrobcu

9 ďalšie produkty v rovnakej kategórii