iRobot ROOMBA 605 vysávač robotický Zväčšiť

iRobot ROOMBA 605 vysávač robotický

IROBOT

326957

ROOMBA605

Nový produkt

Skladom
(zistiť dostupnosť tu)
predajňa Piešťany (2 ks)
predajňa Skalica (0 ks)
predajňa Dolný Kubín (0 ks)
DOMOSS Centrálny sklad (0 ks)

Zdieľajte s priateľmi

Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

199,00 €

-50,00 €

249,00 €

Detaily

Robotický vysávač, ktorý udrží každodenný prach a nečistoty pod kontrolou.Pomocou technológie AeroVac efektívne vysáva prach, dlhé vlasy a zvieracie chlpy.Vysokokapacitný zásobník na nečistoty AeroVac nie je potrebné tak často vysýpať.Pomocou inteligentného systému navigácie iAdapt sa prispôsobí každej domácnosti.Využíva technológiu navigácie iAdapt, ktorá pomocou 40 senzorov monitoruje upratovaný priestor viac než 67-krát za sekundu a pre dosiahnutie maximálneho pokrytia priestoru využíva viac než 40 druhov rôznych pohybov.Stačí zatlačiť tlačidlo CLEAN a Roomba začne s ťažkou prácou.Pomocou technológie AeroVac a unikátnej konštrukcii kief efektívne vysáva prach, dlhé vlasy a zvieracie chlpy. AeroVac maximalizuje prúdenie vzduchu cez čistiace kefy a všetky nečistoty sú umiestňované do vysokokapacitného zásobníka.Pomocou virtuálnej steny Virtual Wall (nie je súčasťou balenia) zostane v priestoroch, ktoré vysávať chcete a vyhne sa tým, ktoré vysávať nechcete. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov je potrebné vyčleniť na vysávanie vždy iba jednu miestnosť.Dokonale zvládne vysávanie kobercov, laminátových a drevených podláh, dlaždíc a linolea a to aj v úzkych priestoroch, pod či okolo nábytku a pozdĺž stien. Jednotlivé časti miestnosti prechádza viackrát a aktívne pritom vyhľadáva viac znečistené miesta, ktorým sa intenzívnejšie venuje. Dokonale upratuje aj členité miestnosti s množstvom nábytku, ktorý nepoškodí.Vysáva až 2 hodiny*, potom sa automaticky dobije, aby mohla pokračovať a povysávať všetky miestnosti.Pomocou majákov povysáva jednotlivé miestnosti.Automaticky vyhľadá nabíjaciu stanicu a dobije sa.

Vlastnosti

VýpredajÁno

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

iRobot ROOMBA 605 vysávač robotický

iRobot ROOMBA 605 vysávač robotický

Hodnotenia zo stránok výrobcu

17 ďalšie produkty v rovnakej kategórii