KF QUANTUM 675 rotavátor benzínový Zväčšiť

KF QUANTUM 675 rotavátor benzínový

KF

300310

KFQUANTUM675

Nový produkt

Skladom
(zistiť dostupnosť tu)

Piešťany (2 ks)
Skalica (2 ks)
Dolný Kubín (0 ks)
DOMOSS Centrálny sklad (0 ks)

Zdieľajte s priateľmi

Objednaný tovar vám vyexpedujeme najneskôr do 2 pracovných dní v rámci celej Slovenskej republiky, pokiaľ si tovar objednáte na dobierku do 11-tej hodiny a je skladom u nás, nie u dodávateľa.

449,00 €

Detaily

Kultivátor KF QUANTUM 675 je vhodný pre majiteľov stredne veľkých záhrad, chalupárov a vinohradníkov na uľahčenie kultivačných prác. Možnosť dokúpenia príslušenstva na širšie využitie rotavátora (prevodovka, kolesá, pluh, radlica...)

Vlastnosti

Doprava ZADARMOÁno
Hmotnosť (kg)44
Zdvihový objem (cm3)190
Typ motora4-takt
Krútiaci moment (Nm)9,2
Max.záber (cm)60
Počet nožov (ks)4
ReadystartÁno
Nastaviteľné rukoväteÁno
Typ prevodovkyšneková
Typ spojkykužeľová
Druh pohonubenzínová
Heuréka

Recenzie produktu od našich zákazníkov

Overený zákazník
11.04.2018 20:42
90%
Je to už taká záhradkárska klasika, osvedčený spoľahlivý stroj, silný motor Briggs & Stratton amerického výrobcu, šneková prevodovka maďarského výrobcu, servis bez problémov, súčiastky kúpite všade. Servisáci ho veľmi dobre poznajú a asi najradšej opravujú, žiadna Čína. Stroj rozrobí aj menej udržiavanú ( tvrdšiu ) pôdu, treba len políčko pobehať možno na dvakrát. Je pravda, že v tvrdej pôde bude aj tak ťažký stroj ako je tento ( 50 kg ), mať tendenciu vyskakovať z brázdy a rýchlo sa unavíte, lebo ho treba ťahať dozadu. Trochu si môžete pomôcť tak, že demontujete po jednom kultivačnom noži z každej strany a budete pracovať len zo 4 ks ( pôvodne ich tam je 6ks, teraz však maďarská firma, ktorá tento rotavátor vyrába ohlásila zdražovanie a naši predajcovia v snahe udržať cenu tohto stroja, demontujú práve tie 2 kultivačné nože, takže je možné, že od teraz bude tento stroj v ponuke len so 4ks kultiv. nožov ( zo záberom 60 cm ), no pôvodne sa predávali zo 6 ks kultiv. nožov ( zo záberom 80 cm ). Keď je pôda tvrdšia viacej sa narobíte ale s rýľom to takto nedáte, pôda je krásne nadýchaná akoby ste tam mali zrazu viac hliny. Žiadne veľké hrudy ale krásne rozšľahaná zemina na jemné hrudky. S rýľom by ste prišli o ruky. Dva okrajové taniere zaručujú presnú kultiváciu okolo kvetín aby ste ich nezničili. Stroj má špičkový americký štvortaktný motor Briggs & Stratton. 190cm3 dáva tušiť dostatočný výkon aj na tvrdú pôdu, 6,5 HP. Štartuje na jeden ťah a podotýkam aj keď je nový a ešte v sebe nemal benzín ( netreba stláčať žiadne pred-vstreky, žiadne čudlíky ani sýtiče ) . A to ani zďaleka nemusíte tak prudko škubať štartovacím lankom ako na motorovej píle. Má to na svedomí americká technológia. Doliať čistý benzín, nastaviť plyn na rukoväti a zatiahnúť za štartovacie lanko a motor nabehne. Ďalšia super vec je poistka proti naštartovaniu na sucho ( bez oleja v motore ). Rotavátor vám príde bez oleja v motore ( v prevodovke už je ). Motor nenaskočí bez oleja resp. nenaskočí ani keď je stroj moc zaklonený a hrozí, že nebude dobre mazaný alebo by sa mohol preliať do motora a zašpinil by sviečku. Na transport ma 2 plastové kolieska, stačí iba stroj prevážiť na ne. Pri orbe sa kolieska demontujú a zasunú sa zhora do držiaku čím vznikne tŕň, ktorý pomáha pri orbe ako brzda a aj ako stojan aby sa stroj neprevrátil.
Pri tvrdej pôde začínam premýšľať nad traktorčekom, lebo rotavátor ide po povrchu a neochotne sa zakusáva do hliny. Treba ho veľmi pevne pridržiavať a ťahať dozadu čo je pomerne únavné, alebo si predrýľovať pôdu, alebo možno len rýľom načať.

Príslušenstvo

12 ďalšie produkty v rovnakej kategórii