BEURER LA30 rozptylovač vôní Zväčšiť

BEURER LA30 rozptylovač vôní

BEURER

342320

BEURERLA30

Nový produkt

Skladom
(zistiť dostupnosť tu)

predajňa Piešťany (5 a viac ks)
predajňa Skalica (3 ks)
predajňa Dolný Kubín (0 ks)
DOMOSS Centrálny sklad (0 ks)

Zdieľajte s priateľmi

Toto je len INFO TEXT! Tento text neurčuje aktuálnu dostupnosť tovaru. Pre zistenie skladovosti kliknite vyššie na "zistiť dostupnosť tu". Objednávku vytvorenú do 11:00 s platbou na dobierku a s tovarom skladom Vám vyexpedujeme najneskôr do 48 hodín v rámci celej SR. Takto expedovaný tovar ďalej doručuje kuriér. Platí pre tovar skladom u nás, nie skladom u dodávateľa alebo na objednávku. Tovar, ktorý uvádzame v počte 1 kus na predajni (PN,SI,DK) je VYSTAVENÝ! Nové kusy a ich predbežný termín naskladnenia vieme preveriť u dodávateľa, viac informácií na info@domoss.sk.​

29,90 €

Detaily

Prevoňajte svoj domov s aróma difuzérom od nemeckej značky Beurer s označením LA 30 Aroma Diffuser. Jednoduché čistenie a používanie tohto difúzora poteší vaše zmysly.
S mikro-jemnou ultrazvukovou atomizáciou je tento rozptyľovač aromátov taký tichý, že ho môžete používať v spálni aj počas spánku.
Aroma difuzér s praktickou kapacitou fľaše 100 ml, vysoko bezpečnou prevádzkou cez 24 V napätie je vhodný do miestností do cca 15m2.
Beurer LA 30 je navrhnutý na používanie s aromatickými olejmi, ktoré sú rozpustné vo vode. Tento aromatický difúzor má funkciu farebného osvetlenia, ktorú môžete zapnúť alebo vypnúť počas rozprašovania.
Akonáhle je fľaša prázdna, rozprašovač Aroma sa automaticky vypne, takže si môžete vychutnať svoje obľúbené vône bez obáv.

Vďaka Beurer Aroma Oil - aromatickým olejom Vitality, Relax, Harmony, Sleep Well - prevoňáte svoju domácnosť podľa Vašej nálady - stačí si vybrať vhodnú vôňu a spríjemniť si klímu u Vás doma!Charakteristika a technické údaje:

micro jemná ultrazvuková atomizácia
pre voderozpustné aromatické oleje
osvetlená funkcia zmena farby
atomizácia so svetlom
atomizácia možná aj bez svetla
tiché-možno používať aj v spálni
12W,kapacita 100 ml
vhodné do miestností až 15 m2
automatické vypnutie
jednoduché čistenie
24V adaptér

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

BEURER LA30 rozptylovač vôní

BEURER LA30 rozptylovač vôní

Hodnotenia zo stránok výrobcu

9 ďalšie produkty v rovnakej kategórii