Coleman Magnetic LED Tent Light

COLEMAN

312520

2000017110

Nový produkt

Skladom (zistiť dostupnosť tu) predajňa Piešťany (2 ks)
predajňa Skalica (0 ks)
predajňa Dolný Kubín (0 ks)
DOMOSS Centrálny sklad (0 ks)
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

9,90 €

-22,52 €

32,42 €

Detaily

Svietidlo s naklopiteľný hlavou, pripojiteľná pomocou magnetu ku kovovým stanovým tyčiam, či inému magnetickému povrchu. Odpojiteľný kryt magnetu disponuje kovovým držadlom umožňujúcim zavesenie v priestore. Dve špeciálne oranžové diódy neoslňujú, využijete ich pre rýchlu orientáciu v stane a deťom sa pri nich bude lepšie zaspávať. Hlavné vlastnosti: indikátor stavu batérie --- Zdroj svetla: 2 ultra jasné Nichia LED --- Módy svietivosti: vysoký / nízky výkon --- Svetelný tok: 105/60 lumenov --- Dosvit: 8 m --- Doba svietenia: 8/15 hodín --- Napájanie: 3x AAA batérie Duracell® (sú súčasťou výrobku) --- Rozmery: 13,1 x 7,3 x 6,5 cm --- Hmotnosť: 372 g (váha s batériami) --- Hmotnosť: 159 g (váha bez batérií)

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

Coleman Magnetic LED Tent Light

Coleman Magnetic LED Tent Light

Hodnotenia zo stránok výrobcu

30 ďalšie produkty v rovnakej kategórii