AB IPBox PRISMCUBE RUBY prijímač satelitný

AB IPBox

300593

PRISMCUBE

Nový produkt

Skladom
(zistiť dostupnosť tu)

predajňa Piešťany (4 ks)
predajňa Skalica (0 ks)
predajňa Dolný Kubín (0 ks)
DOMOSS Centrálny sklad (3 ks)

Zdieľajte s priateľmi

Objednaný tovar vám vyexpedujeme najneskôr do 2 pracovných dní v rámci celej Slovenskej republiky, pokiaľ si tovar objednáte na dobierku do 11-tej hodiny a je skladom u nás, nie u dodávateľa.

46,90 €

-52,10 €

99,00 €

Detaily

AB IPBox PRISMCUBE RUBY je skutočne prvý linuxový HD satelitný prijímač a multimediálne centrum na svete s 2X DVB-S2 tunerom, ktorý funguje na platforme XBMC.AB IPBox PRISMCUBE RUBY má veľmi kompaktný a štíhly dizajn s nízkou hmotnosťou, jednoduchou inštaláciou 2.5" HDD(ktorý je potrebný pre plné využítie možností prijímača) a zabudovanou Wi-Fi.Platforma XBMC je používaná pre multimediálne centrum alebo v produktoch pre zábavu a v herných konzolách. Je podporovaná rôznymi skupinami nezávislých vývojárov z celého sveta. AB IPBox PRISMCUBE RUBY poskytuje široké možnosti zábavy a ponúka lepší pôžitok pri sledovaní televízie s platformou XBMC.Hlavnou výhodou satelitného HD prijímača a platformy XBMC je možnosť jednoduchej inštalácie tzv. ADD-ONov a ďalších rošírení ako napr. facebook, youtube, picassa, flickr, ted a množstvo iných.Operačný systém: Linux Platforma: XBMC Procesor: PNX8496-1250DMIPS Tuner: 2x DVB-S2 1x CI Slot 1x čítačka kariet Flash pamäť 4Gbit (512MBx8bit) NAND Flash RAM pamäť 4Gbit (4x128MBx8bit) Možnosť jednoduchej inštalácie interného 2.5" HDD / Odporúčane HDD značky Toshiba Ďiaľkové ovládanie s QWERTY klávesnicou v balení Elegantné menu prijímača Timeshift a možnosť spustiť permanentný Timeshift Možnosť použitia tém menu prijímača Zabudovaná WiFi 12-segmentový VFD displej 1x USB (zadný panel) Ethernet S/PDIF HDMI RS-232 Audio-Video Cinch Zoznam kanálov: viac ako 10 000 EPG Jazyk OSD: CZ/SK a všetky podporované platformou XBMC ADD-Ons - široká podpora rôznych addonov Internetový prehliadač HDD File System: FAT32, NTFS (len čítanie) Podpora mediálnych formátov: MKV, AVI, MP3, MP4, JPG … Podpora titulkov, teletextu Upozornenie: Nový typ dekódovacej karty Skylink Štandard HD M7 nie je kompatibilný s UNI čítačkou kariet. Doporučené karty s týmto prijímačom sú: Cryptoworks a ICE karty.(funkčnosť karty nieje garantovaná)

Vlastnosti

VýpredajÁno
Farbašedá
HDMI výstupÁno
Audio výstup (cinch)Áno
Počet USB 2.01
Ethernet vstupÁno
Typ satelitného signáluHD rozlíšenie
Počet tunerov2
Čítačka kariet príjimačaUNI
Počet CI slotov pre CA modul1
Displej príjimačaalfanumerický
Prehrávanie MP3, JPEG, XviDÁno
Skylink readyNie
Linuxový príjimačÁno

Prílohy

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

AB IPBox PRISMCUBE RUBY prijímač satelitný

AB IPBox PRISMCUBE RUBY prijímač satelitný

Heuréka

Recenzie produktu od našich zákazníkov

Overený zákazník
02.12.2018 14:12
100%
Poznám tento prijímač kupoval som ho ako druhý do domácnosti cena dvojtuneroveho prijímača bola najnizsia medzi linuxovymi príjmacmi.Inac je to výbehový typ.

Hodnotenia zo stránok výrobcu

Príslušenstvo

30 ďalšie produkty v rovnakej kategórii