BOSCH HBG6750W1 + PIF672FB1E + SMV46KX05E Zväčšiť

BOSCH HBG6750W1 + PIF672FB1E + SMV46KX05E

BOSCH

380899

SETHBG6750W1PIF672FB1ESMV46KX0

Nový produkt

Na objednávku
(zistiť dostupnosť tu)

predajňa Piešťany (0 ks)
predajňa Skalica (0 ks)
predajňa Dolný Kubín (0 ks)
DOMOSS Centrálny sklad (0 ks)

Zdieľajte s priateľmi

Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 48 hodín v rámci SR. Týka sa to produktov nachádzajúcich sa skladom. Pri veľkých balíkoch sa riadime podmienkami prepravnej spoločnosti. Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

1 569,00 €

-928,70 €

2 497,70 €

Detaily

rúra 4D horúci vzduch: perfektná distribúcia tepla pre optimálne výsledky na akejkoľvek úrovni. AutoPilot 10: každé jedlo je perfektne pripravené vďaka 10 prednastaveným automatickým programom. TFT-displej s ovládaním: jednoduchá obsluha vďaka ovládaciemu prstencu a displeju s textom a so symbolmi. ColorGlass: biela sklenená predná časť ako skvelá alternatíva k nehrdzavejúcej oceli. Pyrolýza: ľahká údržba vďaka automatickému čisteniu.panel: Dotykové ovládanie DirectSelect: priame, jednoduché nastavenie vybranej varnej zóny, stupeň výkonu a ostatné funkcie. Pečúca zóna: extra varnú zónu môžte pripojiť pri použití väčšieho riadu, napr. pekáčov a panvíc. Indukcia: rýchle, precízne varenie s nízkou spotrebou energie a naviac sa jednoducho čistí. KomfortProfil: elegantný design so skosenou fazetou vpredu a vzadu, s nerezovými profilmi po stranách. ColorGlass: biela farba ako brilantná alternatíva oproti tradičnej čiernejumývačka riadu: Extra sušenie: prídavná funkcia pre obzvlášť účinné sušenie zle schnúceho riadu. Tichý program a SuperSilence umývačka riadu: pozoruhodne tichá pri 44 dB, ešte tichšia s aktívnym tichým programom. Sklo 40 °C: ochranný program pre šetrné umývanie a sušenie skla. Koše VarioFlex a príborová zásuvka Vario: rozšírené možnosti nastavenia s viac miestom na všetkých úrovniach. InfoLight: červený lúč svetla premietaný na zem informuje, či umývačka riadu umýva alebo nie.

Vlastnosti

Doprava ZADARMOÁno

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

BOSCH HBG6750W1 + PIF672FB1E + SMV46KX05E

BOSCH HBG6750W1 + PIF672FB1E + SMV46KX05E

Hodnotenia zo stránok výrobcu

30 ďalšie produkty v rovnakej kategórii