BEURER AS 97 hodinky/krokomer multifunkčné Zväčšiť

BEURER AS 97 hodinky/krokomer multifunkčné

BEURER

371157

BEURERAS97

Nový produkt

Na objednávku
(zistiť dostupnosť tu)

Na objednávku u dodávateľa

Zdieľajte s priateľmi

Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 48 hodín v rámci SR. Týka sa to produktov nachádzajúcich sa skladom. Pri veľkých balíkoch sa riadime podmienkami prepravnej spoločnosti. Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

59,99 €

Detaily

Nastavte si ciele pre každodenné cvičenie a sledujte svoje spacie návyky alebo skontrolujte spotrebu kalórií. Senzor aktivity Beurer AS 97 nepretržite sleduje fyzickú aktivitu a monitoruje kvalitu spánku. Vďaka bezkáblovej technológií Bluetooth® je možné hodinky spárovať so smartfónom a analyzovať namerané hodnoty prostredníctvom aplikácie Beurer HealtManager. Nastavte si svoje ciele, monitorujte spánkové návyky a kontrolujte spotrebu kalórií. Beurer Vás podporí v aktívnom spôsobe života. Nechajte sa motivovať, aby ste sa dostatočne precvičili a zvýšili pocit pohody. Model AS97 je vo vysoko kvalitnom dizajne, takže sa ihneď stane vašim dokonalým obchodným partnerom.Charakteristika a technické údaje: Sledovanie aktivity: počet krokov, vzdialenosť, spotreba kalórií, trvanie aktivity a dosiahnutie denných cieľov činnosti Sledovanie režimu spánku: pohyby počas spánku a trvanie spánku Optimálne monitorovanie aktivity a analýza spánku s bezplatnou aplikáciou HealthManager Prenos: technológia Bluetooth® Upozornenia na hovory, SMS a iné správy (napr. WhatsApp a Facebook...), zobrazuje obsah a volajúceho Meranie pulzov na zápästí pomocou optického snímača Živé sledovanie srdcového rytmu prostredníctvom Runtastic Integrovaná funkcia vyhľadávania (smartphone - snímač aktivity) Kapacita pamäte: 15 dní a 15 nocí Funkcia pripomenutia pohybu Funkcia alarmu prostredníctvom vibrácií Funkcia hľadania smartfónu Stopky Funkcia Selfie Vodotesnosť: 3ATMSnímače aktivity od nemeckého výrobcu Beurer zaznamenávajú vašu aktivitu po celú dobu bez ohľadu na okolnosti. Okrem sledovania aktivity a režimu spánku ponúkajú tieto štýlové hodinky aj množstvo ďalších funkcií. Mnohí uvítajú funkciu budíka prostredníctvom vibrácií, vďaka čomu sa zobudíte vy ale nie aj váš partner. Nastal čas urobiť niečo pre svoje zdravie. Namerané hodnoty sa automaticky ukladajú na 15 dní a 15 nocí a môžete ich jednoducho preniesť do aplikácie "Beurer HealthManager".

Vlastnosti

Doprava ZADARMOÁno

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

BEURER AS 97 hodinky/krokomer multifunkčné

BEURER AS 97 hodinky/krokomer multifunkčné

Hodnotenia zo stránok výrobcu

2 ďalšie produkty v rovnakej kategórii