výpredaj
doprava zadarmo
-20% NICEBOY X-Fit Coach Zväčšiť

NICEBOY X-Fit Coach

NICEBOY

397430

XFITCOACH

Nový produkt

Skladom: 2 ks predajňa Piešťany: 0 ks
predajňa Skalica: 0 ks
predajňa Dolný Kubín: 2 ks
sklad DOMOSS: 0 ks
štúdiá DOMOSS: 0 ks
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 48 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet. Ak sa tovar nachádza na kuchynskom / kúpeľňovom štúdiu s popisom - rozbalený kus, je nutné počítať s dodaním najskôr o 1-2 týždne.

Ide o vystavený tovar?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS
Vystavený výrobok je nový, nepoužívaný výrobok vybalený z obalu. Vieme preveriť stav výrobku a pripraviť na expedíciu. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Ako viem uplatniť poukážku Café (Edenred) e-ticket?

47,90 €

-12,00 €

59,90 €

Pridať do porovnania

Detaily

XFITCOACH
XFITCOACH

Kľúčové vlastnosti

 • Integrovaný GPS modul
 • Vodotesné telo so stupňom krytia IP68
 • 9 meraných aktivít (chôdza vonku, beh vonku, beh vnútri, cyklistika, turistika, plávanie, basketbal, futbal, bedminton)
 • Dotykový 1,3" TFT LCD displej
 • Výdrž až 10 dní (so zapnutým GPS až 8 hodín)
 • Mobilná aplikácia pre Android a iOS
 • Upozornenie na telefónne hovory, SMS a správy z ďalších aplikácií
 • Monitoring spánku
 • Ovládanie fotoaparátu
XFITCOACH

XFITCOACH

9 športových režimov a integrovaný GPS

Radi beháte naľahko? Hodinky X-fit Coach GPS majú vlastný integrovaný GPS modul. Už so sebou nebudete musieť nosiť telefón, aby ste vedeli, kam ste dobehli! V cieli stačí spárovať hodinky s telefónom a trasu hneď uvidíte. Nezostávate pri jednom športe, ale skúšate stále niečo nové? Hodinky majú režim pre deväť najobľúbenejších športov: chôdza, beh vonku aj vnútri, cyklistika, turistika, plávanie, basketbal, futbal a bedminton.

Inteligentný asistent na každý deň

Chcete sa pri svojom výkone vyfotiť, ale nemáte so sebou partnera? S hodinkami X-fit Coach GPS to nie je problém, pretože vďaka nim môžete ovládať spúšť fotoaparátu. Chcete pri behaní preskočiť pesničku? Stačí pár dotykov na displeji hodiniek. Okrem toho vás upozornia na prichádzajúce hovory, SMS a upozornenia z ďalších aplikácií. Budenie vibráciami ocenia vaši spolubývajúci a vám sa zas môže hodiť funkcia vyhľadania telefónu, keď to bude potrebné.

XFITCOACH

S mobilnou aplikáciou sledujte vaše športové výkony aj aktivitu

Mobilná aplikácia rozširuje funkcie náramku. S aplikáciou budete mať prehľad, koľko ste prespali hodín, prebehli, prešli či najazdili kilometrov a ďalšie množstvo parametrov, a to v horizonte dňa, týždňa aj mesiaca. Keď budete chcieť, hodinky vás zdvihnú zo stoličky aj z postele – aplikácia zahŕňa budík aj výzvu na aktivitu. Poradí si s operačnými systémami Android aj iOS.

XFITCOACH

XFITCOACH

Odolné a spoľahlivé inteligentné hodinky

Pri športovaní sa potrebujete spoľahnúť na to, že vaše hodinky niečo vydržia. X-fit Coach GPS odolajú nielen prachu, ale aj vode, čo zaručuje najvyššie krytie IP68. Ich keramické telo s dotykovým displejom chráni hliníkový krúžok. Silikónový remienok sa príjemne nosí a dá sa nastaviť na každé zápästie.

Ustrážia vaše zdravie aj spánok

Nemusíte byť však zarytý športovec, aj napriek tomu hodinky dobre poslúžia vašej kondícii. Stačí využiť funkcie, ktoré ponúkajú, napríklad výzvu na aktivitu alebo na to, aby ste sa napili. Hodinky zmerajú, koľko krokov ste prešli a koľko energie ste pri tom vydali, monitorujú váš pulz aj spánok, a to vrátane jeho kvality.

XFITCOACH
XFITCOACH

OBSAH BALENIA

 • Niceboy X-fit Coach GPS
 • Nabíjací adaptér
 • Návod na obsluhu

Vlastnosti

VýpredajÁno
Doprava ZADARMOÁno
Iba na objednávkuÁno
Bleskový výpredajÁno

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

NICEBOY X-Fit Coach

NICEBOY X-Fit Coach

 • 1 2 3 4 5

19 ďalšie produkty v rovnakej kategórii