VÝPREDAJ

Sencor SFN 5040BL

SENCOR

287849

SFN5040BL

Nový produkt

Skladom: 3 ks predajňa Piešťany: 0 ks
predajňa Skalica: 0 ks
predajňa Dolný Kubín: 0 ks
sklad DOMOSS: 3 ks
štúdiá DOMOSS: 0 ks
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku odosielame do dvoch pracovných dní. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet. Ak sa tovar nachádza na kuchynskom / kúpeľňovom štúdiu s popisom - rozbalený kus, je nutné počítať s dodaním najskôr o 1-2 týždne.

Ide o vystavený tovar?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS
Vystavený výrobok je nový, nepoužívaný výrobok vybalený z obalu. Vieme preveriť stav výrobku a pripraviť na expedíciu. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Ako viem uplatniť poukážku Café (Edenred) e-ticket?

89,90 €

-49,10 €

139,00 €

Pridať do porovnania

Detaily

Stojanový ventilátor Ultra tenký dizajn (90 mm) Úspora priestoru Veľmi tichá prevádzka Ovládací panel s dotykovým ovládaním Diaľkové ovládanie Možnosť automatickej rotácie 3 ventilátory 3 rýchlosti pre každý ventilátor (nezávisle) Celkom 7 variácií prevádzky ventilátorov 3 režimy prevádzky: normálny režim (beží na nastavené otáčky), prirodzený režim (automaticky sa striedajú nízke, stredné a vysoké otáčky), nočný režim (po 30 min. prejde na stredné otáčky, po ďalších 30 min. na nízke otáčky) Časovač s ukazovateľom zostatkového času (0,5 hod - 7,5 hod) Príkon 90 W Hlučnosť 50 dB Rozmery (šírka x hĺbka x výška): 295 x 295 x 1110 mm Hmotnosť 4,4 kg

Vlastnosti

VýpredajÁno
Priemer ventilátora (cm)15
Čistenie vzduchuNIe
Filter HEPANie
Typ ventilátorastojanový
Farbačierna
Iba na objednávkuÁno
Funkcia roseniaNie
Bleskový výpredajÁno

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

Sencor SFN 5040BL

Sencor SFN 5040BL

  • 1 2 3 4 5

7 ďalšie produkty v rovnakej kategórii