novinka
-27% REVLON RVDR5229E fén Zväčšiť

REVLON RVDR5229E fén

REVLON

381303

RVDR5229E

Nový produkt

Skladom: 5 ks predajňa Piešťany: 3 ks
predajňa Skalica: 2 ks
predajňa Dolný Kubín: 0 ks
sklad DOMOSS: 0 ks
štúdiá DOMOSS: 0 ks
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 48 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet. Ak sa tovar nachádza na kuchynskom / kúpeľňovom štúdiu s popisom - rozbalený kus, je nutné počítať s dodaním najskôr o 1-2 týždne.

Ide o vystavený tovar?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS
Vystavený výrobok je nový, nepoužívaný výrobok vybalený z obalu. Vieme preveriť stav výrobku a pripraviť na expedíciu. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Ako viem uplatniť poukážku Café (Edenred) e-ticket?

21,90 €

-8,09 €

29,99 €

Pridať do porovnania

Detaily

- výkon 2200 W na rýchlejšie vysušenie - IONIZAČNÁ TECHNOLÓGIA - záporné ióny saturujú prúd vzduchu, čím sa zmenšuje veľkosť kvapiek vody a dochádza k rýchlejšiemu sušeniu. Vyhladzuje a zjemňuje vlasy a znižuje krepatenie a statiku. - trojitý keramický povrch - 3 teploty/2 rýchlosti a tlačidlo studeného vzduchu na úplné vysušenie a flexibilitu stylingu - skladacia rukoväť, ideálne na cestovanie a jednoduché skladovanie - koncentrátor na presné sušenie a styling - odnímateľný koncový kryt na jednoduché čistenie, ktoré predlžuje životnosť motora

Vlastnosti

Iba na objednávkuÁno

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

REVLON RVDR5229E fén

REVLON RVDR5229E fén

  • 1 2 3 4 5

19 ďalšie produkty v rovnakej kategórii