ROWENTA CV1720F0 fén čierna Zväčšiť

ROWENTA CV1720F0 fén čierna

ROWENTA

391420

CV1720F0

Nový produkt

Skladom (zistiť dostupnosť tu) predajňa Piešťany (2 ks)
predajňa Skalica (3 ks)
predajňa Dolný Kubín (1 ks)
DOMOSS Centrálny sklad (5 a viac ks)
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet. Ak sa tovar nachádza na kuchynskom / kúpeľňovom štúdiu s popisom - VYSTAVENÝ KUS, je nutné počítať s dodaním najskôr o 1-2 týždne.

Ide o vystavený tovar?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

Ako viem uplatniť poukážku Café (Edenred) e-ticket?

20,00 €

-5,90 €

25,90 €

Detaily

VEĽKÝ ZADNÝ KOVOVÝ KRYT PRE VYŠŠÍ VÝKON,Vďaka vylepšenému materiálu zadného krytu poskytuje sušič vlasov vyšší vzduchový výstup,EFEKTÍVNE VYSÚŠANIE : 2000 EFFIWATTS,Vysoký výkon ekvivalentný 2000W vysúšaču pri spotrebe 1600W – úspora energie 20%.PRISPÔSOBIVÉ NASTAVENIE PRE MAXIMÁLNU KONTROLU NAD ÚČESOM,Nastavenie 2 teplôt je ideálne pre rôzne typy vlasov.DLHOTRVAJÚCE VÝSLEDKY,Prúd studeného vzduchu pre fixáciu účesu po dlhú dobu.Koncentrátor vzduchu pre presné vysúšanie.Kábel 1,8 m pre pohodlné vysúšanie.Závesné pútko.

Vlastnosti

VýpredajÁno
Špeciálny výpredajÁno

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

ROWENTA CV1720F0 fén čierna

ROWENTA CV1720F0 fén čierna

  • 1 2 3 4 5

19 ďalšie produkty v rovnakej kategórii