ETA VITAL AIR 0302 90000 sušička na ovocie

ETA

342273

030290000

Nový produkt

Skladom (zistiť dostupnosť tu) predajňa Piešťany (1 ks)
predajňa Skalica (1 ks)
predajňa Dolný Kubín (0 ks)
DOMOSS Centrálny sklad (1 ks)
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o vystavený kus?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

218,50 €

-51,40 €

269,90 €

Detaily

"VITAL AIR sušička potravín, príkon 630 W, počet sušiacich sít: 9 (1 sušiace pláto pre drtené potraviny, napr. bylinky), rozmery sita 36,5 x 29,4 cm, tlačidlové ovládanie s 2x LED displejom pre jednoduché nastavenie teploty a času, nízka energetická spotreba, úspora energie takmer 15% a času až 30%, teplota nastaviteľná v rozsahu 30 - 70 °C, s krokom po 1 °C, časovač 1 - 40:59 hodín, s krokom po 1 minúte, konštrukcia s rovnomerným horizontálnym prúdením teplého vzduchu v celej sušičke, technológia Air flow, vhodná pre sušenie domáceho ovocia, zeleniny, húb, mäsa, rýb (domáce ""jerky"") alebo byliniek a prípravu RAW stravy (napr. wrap placky, celozrnné krekry, domáce cereálie), možnosť sušenia domácich cestovín, kysnutie cesta, rozpekanie pečiva, možnosť voľby počtu sušiacich sít podľa množstva potravín, čire sušiace sitá, nepriesvitný plášť zabraňuje blednutiu farieb alebo odčerpavaniu živín z potravín pôsobením denného svetla, spínač ON/OFF, tichý chod , české menu, ľahko umývateľný povrch, protisklzové nožičky zaisťujúce stabilitu, ochrana proti prehriatiu, veľmi rýchle zostavenie, jednoduché ovládanie a údržba, profesionálna kvalita pre použitie v domácnosti, zdravý spôsob prípravy a konzervácie potravín, dĺžka prívodného kábla 1,6 m, farba: biela "

Vlastnosti

VýpredajÁno
Doprava ZADARMOÁno
Príkon (W)630
Farbabiela
ČasovačÁno
DisplejÁno
Počet podnosov9
Automatické vypínanieÁno
Max. počet podnosov pri sušení9

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

ETA VITAL AIR 0302 90000 sušička na ovocie

ETA VITAL AIR 0302 90000 sušička na ovocie

Hodnotenia zo stránok výrobcu

11 ďalšie produkty v rovnakej kategórii