VÝPREDAJ
DARČEK

MARIMEX trampolína 305 cm + ochranná sieť + schodíky ZDARMA 19000081

MARIMEX

397616

19000081

Nový produkt

Skladom: 3 ks predajňa Piešťany: 3 ks
predajňa Skalica: 0 ks
predajňa Dolný Kubín: 0 ks
sklad DOMOSS: 0 ks
štúdiá DOMOSS: 0 ks
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku odosielame do dvoch pracovných dní. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet. Ak sa tovar nachádza na kuchynskom / kúpeľňovom štúdiu s popisom - rozbalený kus, je nutné počítať s dodaním najskôr o 1-2 týždne.

Ide o vystavený tovar?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS
Vystavený výrobok je nový, nepoužívaný výrobok vybalený z obalu. Vieme preveriť stav výrobku a pripraviť na expedíciu. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Ako viem uplatniť poukážku Café (Edenred) e-ticket?

188,90 €

-61,00 €

249,90 €

Pridať do porovnania

Detaily

Trampolína Marimex je skvelým doplnkom každej záhrady. Deti skákanie na trampolíne milujú a pri skákaní si ľahko zacvičia i dospelí - nosnosť je až 150 kg. Dokonalú stabilitu zaisťujú tri nohy v tvare písmena U.Odrazová plocha: Materiál odrazovej plochy patrí k najkvalitnejším na trhu. Plocha je vyrobená zo špeciálneho polypropylénu s ochranou proti UV žiareniu, ktorý zaručuje dlhú životnosť. Špeciálne neabrazívna (hladká) povrchová úprava zabráni odreniu kože pri dopade.Vnútorná ochranná sieť: Vnútornú ochrannú sieť nájdete priamo v balení, nemusíte si ju dokupovať zvlášť. Vnútorná ochranná sieť je bezpečnejšia ako vonkajšia sieť - bráni prístupu skákajúceho do časti s pružinami. Vstupný priestor je zaistený tromi prackami a bráni vypadnutiu. Tyče sú obalené ochranným návlekom z mäkčenej peny. Nohy trampolíny sú samostatné a zvyšujú stabilitu celej trampolíny. Spojenie tyčí nôh trampolíny a siete je istené špeciálnymi sponami.Materiál a zloženie ochranných prvkov: - trubky a stojky: pozinkovaná oceľ - skákacie plocha: PP (polypropylén) - ochranná sieť: PE (polyetylén) - ochranný lem skákacej plochy: EPE (Expandable polyethylene) + vnútorná výstelka: PE (polyetylén)Parametre: - priemer trampolíny: 305 cm - priemer skákacej plochy: 263 cm - výška vr. siete: 256 cm - počet pružín: 54 - nosnosť: 150 kg - rozmer balenia: 160 x 44 x 26 cm 49 kgBezpečnosť: Trampolíny sú určené pre náročné pohybové aktivity, preto kladieme dôraz na ich bezpečnosť a spoľahlivosť. Použitie kvalitných materiálov a moderných technológií pri výrobe radí naše trampolíny medzi najbezpečnejšie a najspoľahlivejšie na slovenskom trhu.Bezpečnostné certifikácia trampolín: Všetky naše trampolíny spĺňajú prísne bezpečnostné normy a sú certifikované skúšobňou Intertek.k.

Vlastnosti

VýpredajÁno
KampaňVeľký letný výpredaj, platí od 1.7.2022 do 31.8.2022
Kampaň 3Leták DOMOSS 08/2022
DarčekVeľký letný výpredaj - špeciálne ceny
BonusÁno
Bleskový výpredajÁno

Hodnotenia na domoss.sk

Napíšte názor

MARIMEX trampolína 305 cm + ochranná sieť + schodíky ZDARMA 19000081

MARIMEX trampolína 305 cm + ochranná sieť + schodíky ZDARMA 19000081

  • 1 2 3 4 5

2 ďalšie produkty v rovnakej kategórii